Infinix przecenia wszystkie nowe smartfony. Niektóre modele kupisz już za niecałe 400 złotych

Tegoroczne smartfony marki Infinix zostały objęte atrakcyjnymi rabatami w większości popularnych sklepów z elektroniką. Dotyczy to wszystkich serii, które trafiły na polski rynek w 2024 roku i obejmuje takie modele jak: Note 40 Pro, Note 40, HOT 40 Pro oraz Smart 8. 

Infinix promocja – nowy smartfon za niecałe 400 złotych

Infinix premiera

Wśród przecenionych urządzeń znajdują się zarówno zaawansowane technologicznie modele dla wymagających użytkowników, jak i tańsze telefony przeznaczone dla bardziej oszczędnych konsumentów.

  • Infinix Note 40 Pro: flagowy model marki, który przyciąga uwagę swoją wydajnością i nowoczesnym designem.
  • Infinix Note 40: doskonały wybór dla tych, którzy szukają wysokiej jakości smartfona w nieco niższej cenie.
  • Infinix HOT 40 Pro: model łączący solidne parametry z przystępną ceną, idealny dla szerokiego grona użytkowników.
  • Infinix Smart 8: najnowszy dodatek do rodziny Infinix, skierowany do osób poszukujących niezawodnego i prostego w obsłudze urządzenia.

Promocyjne ceny konkretnych modeli możesz prześledzić poniżej.

Polacy wybierają złote smartfony

Infinix Note 40 Pro cena i specyfikacja

Jednym z charakterystycznych elementów marki Infinix jest dostępność wszystkich jej smartfonów w złotej wersji kolorystycznej. Model Infinix Note 30 Pro, który zajmuje czołowe miejsce w ofercie marki pod względem liczby sprzedanych egzemplarzy na naszym rynku, w 50% sprzedaje się właśnie w kolorze złotym. Podobnie jest z innymi smartfonami, w tym najnowszym Note 40 Pro, gdzie złota wersja cieszy się równie dużym zainteresowaniem klientów.

Bardzo pozytywnym zaskoczeniem okazała się dla nas otwartość polskich klientów na różne wersje kolorystyczne  naszych smartfonów. Spodziewaliśmy się, że niekwestionowanym liderem sprzedaży będzie kolor czarny. Równocześnie, cieszę się, że Polacy wyraźnie polubili naszą markę, a nam udało się trafić w ich potrzeby, o czym świadczy fakt, że nasze trzy największe kategorie smartfonów z różnych półek cenowych — SMART, HOT oraz NOTE — mają równy udział w wynikach sprzedaży

Ryszard T. Lindner, zarządzający sprzedażą w Polsce i krajach bałtyckich

Materiał zawiera linki afiliacyjne. Jest to rodzaj linków reklamowych umieszczanych w tekście, zapewniających nam ułamek prowizji od sklepów i porównywarek cen. Linki tego typu nie mają wpływu na nasze opinie.