Pan i Pani Smith otrzyma 2 sezon? Sprawdź, jakie są możliwości

Czy serial Pan i Pani Smith ma szansę na kolejny sezon? Sprawdź, co już wiemy.

Serial Pan i Pani Smith miał swoją premierę 2 lutego 2024 roku. Tego dnia na platformie pojawiły się wszystkie odcinki opowieści. Wiele osób zastanawia się, czy jest szansa na kolejny sezon. Jakie są możliwości i co już wiemy na temat produkcji?

O czym jest serial Pan i Pani Smith?

Głównymi bohaterami serialu Pan i Pani Smith są John i Jane, szpiedzy, którzy w ramach misji musieli zmienić tożsamość i stać się małżeństwem. Początkowo podchodzą do siebie ze sporym dystansem, jednak każde kolejne zadanie przybliża ich do siebie jeszcze bardziej. W pewnym momencie sprawa się komplikuje, kiedy zaczynają żywić do siebie prawdziwe uczucia.

Każdy kolejny odcinek to opowieść o nowej misji oraz kolejny etap znajomości Johna i Jane Smith.

Obsada

W serialu Pan i Pani Smith występują m.in.:

  • Donald Glover
  • Maya Erskine
  • Paul Dano
  • Parker Posey
  • Wagner Moura
  • Michael Coel
  • Ron Perlman

Czy będzie 2 sezon? [SPOILERY]

W finałowej scenie ostatniego odcinka 1 sezonu mogliśmy zobaczyć walkę naszych bohaterów z inną parą szpiegów, których zadanie było wyeliminowanie Smithów. Co ciekawe, rezultat tego starcia nadal jest nieznany, ponieważ twórcy nie pokazali nam wszystkiego. Pozostawienie tak bardzo otwartego zakończenia może sugerować, że osoby odpowiedzialne za stworzenie serialu mają nadzieję na kontynuację i pozostawili sobie dość sporą furtkę.

Niestety Amazon nie przedstawił jeszcze informacji o tym, czy planuje zamówienie kolejnego sezonu. Na to musimy jeszcze poczekać.

Gdzie obejrzeć serial?

Wszystkiego odcinki serialu Pan i Pani Smith dostępne są na platformie Amazon Prime Video.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.