Licytuj unikatowe przedmioty z gier i pomagaj dzieciom. Świetna akcja Fundacji Wspierania Rozwoju Dziecka

Możesz poszerzyć swoją kolekcję unikatowych gadżetów z gier i tym samym pomóc Fundacji Wspierania Rozwoju Dziecka.

Fundacja Wspierania Rozwoju Dziecka rozpoczęła kilka dni temu akcję, w trakcie której zbierane są pieniądze na statutowe cele organizacji. Licytacje, na których możecie kupić unikatowe gadżety m.in. z gier rozpoczęły się 15 października, i potrwają do 29 października. W każdym przypadku cena wywoławcza wynosiła 1 zł. Co można kupić?

Fundacja Wspierania Rozwoju Dziecka prowadzi prywatną szkołę specjalną dla dzieci, które mają specjalne potrzeby edukacyjne. Placówka jest całkowicie darmowa. Aktualnie w szkole uczy się około 100 dzieci. Co więcej, we wrześniu otwarto także Liceum Specjalnego Wspierania Rozwoju. Placówka jednak nie jest w pełni dokończona. 1 oraz 2 piętro wymagają remontu.

Marcin Guz, Senior Fundraiser Fundacji Wspierania Rozwoju Dziecka powiedział:

Aukcje są dla nas kolejną dobrą okazją do pozyskania dodatkowych funduszy i cieszymy się, że we współpracy ze świetnymi ludźmi udało nam się zebrać tak pożądane przez graczy gadżety. Dążymy do tego, by kompleksowo wspierać dzieci ze spektrum, stawiając na ich pełną edukację. Nasze placówki stale ewoluują, aby sprostać wszystkim potrzebom uczniów. Otwarcie Liceum Specjalnego Wspierania Rozwoju było kolejny niezmiernym ważnym dla nas krokiem i jesteśmy dumni, że możemy je rozwijać

Do zakończenia akcji pozostało jeszcze trochę czasu, więc warto zapoznać się z aukcjami i wesprzeć fundację.

Materiał zawiera linki afiliacyjne. Jest to rodzaj linków reklamowych umieszczanych w tekście, zapewniających nam ułamek prowizji od sklepów i porównywarek cen. Linki tego typu nie mają wpływu na nasze opinie.