Detektyw, sezon 4 – kiedy premiera? Sprawdź obsadę, zwiastun oraz zarys fabuły nowego sezonu

Pierwszy sezon serialu Detektyw pozostanie zapamiętany jako jedna z najlepszych produkcji w historii serwisu HBO. Tytuł zachęcał nie tylko intrygującą historią, z kilkoma niespodziewanymi zwrotami akcji, ale i genialnymi kreacjami głównych bohaterów. Kolejne odsłony Detektywa nadal pozostawały świetnymi dziełami, ale twórcom nie udało się już osiągnąć głębi, z którą kojarzone były jego pierwsze odcinki. To jednak może się zmienić na początku przyszłego roku, ponieważ już wkrótce do HBO MAX trafią nowe epizody omawianego serialu.

Detektyw – kiedy premiera 4 sezonu?

Detektyw na Islandii

Kolejna część popularnego tytułu trafi na HBO MAX w poniedziałek – 15 stycznia. Na ten moment nie wiemy, czy wszystkie nowe epizody zawitają do serwisu tego samego dnia, ale twórcy zapowiedzieli już, że czwarty sezon ma składać się finalnie z sześciu odcinków. Popularna platforma VOD rozpocznie więc nowy rok od długo wyczekiwanej premiery, ponieważ od ostatniego epizodu serialu minęły prawie 4 lata.

Obsada nowego sezonu Detektywa

Kadr z serialu Detektyw

W oficjalnym komunikacie HBO MAX pojawiła się lista nazwisk zaangażowanych w produkcję tytułu. Rolę głównych bohaterów w czwartym sezonie przypadły dwóm aktorkom: Jodie Foster oraz Evangelinie Navarro. Serwis powraca więc do klasycznego rozwiązania z pierwszej części Detektywa, kiedy to nad sprawą tajemniczych morderstw również pracowały dwie główne postaci.

  • Jodie Foster
  • Evangeline Navarro
  • Kali Reis
  • Finn Bennett
  • Fiona Shaw
  • Christopher Eccleston
  • Isabella Star LaBlanc
  • John Hawkes

Gościnnie w serialu pojawią się także: Anna Lambe, Aka Niviâna, June Thiele, Diane Benson oraz Joel D. Montgrand.

O czym będzie kolejny sezon serialu Detektyw?

Czwarty sezon serialu Detektyw postawi na intrygującą scenerię, a cała akcja serialu ma rozgrywać się na Alasce. W sieci pojawił się już pierwszy zwiastun produkcji (dostępny do obejrzenia powyżej) oraz zarys fabuły nowych odcinków, który brzmi następująco: “Gdy w Ennis na Alasce zapada długa noc, ośmiu mężczyzn pracujących w Arktycznej Stacji Badawczej Tsalal znika bez śladu. By rozwiązać sprawę, detektyw Liz Danvers (Jodie Foster) i Evangeline Navarro (Kali Reis), będą musiały skonfrontować się nie tylko z mrokiem wewnątrz siebie, ale także zagłębić się w prawdy pogrzebane głęboko pod wiecznym lodem”.