Dark Matter. Kiedy 3 odcinek serialu na Apple TV? Harmonogram premier

Dark Matter, czyli Mroczna Materia to najnowszy serial oryginalny Apple TV+. Sprawdź kiedy będziesz mógł obejrzeć 3 odcinek serialu.

O czym jest Dark Matter?

Dark Matter (po polsku Mroczna materia) to serial science fiction utrzymany w klimatach thrillera. Został on opary na książce o tym samym tytule, autorstwa Blake’a Croucha. Opowiada nam on historię naukowca – fizyka, Jasona Dessena, który pewnego dnia zostaje porwany i przeniesiony do… alternatywnej wersji swojego życia. Bohater za wszelką cenę stara się wrócić do swojej rzeczywistości, ale sprawia to tylko, że wplątuje się w kolejne intrygi.

Dark Matter – obsada

Główną rolę w Dark Matter – Jasona Dessena, odgrywa Joel Edgerton, którego moglismy podziwiać m.in. w serialu Obi-Wan Kenobi. Na ekranie towarzyszą mu jednak jeszcze m.in.: Jennifer Connelly (jako Daniela), Alice Braga (Amanda), Jimmi Simpson (Ryan), Dayo Okeniyi oraz Oakes Fegley.

Kiedy premiera 3 odcinka Dark Matter?

Premiera serialu Dark Matter została zaplanowana na Apple TV+ na 8 maja 2024 roku. Na start przygotowano jednak jedynie dwa odcinki serialu, kolejne epizody będą ukazywać się regularnie co tydzień, aż do końca czerwca. Oznacza to, że 3 odcinek Dark Matter będziesz mógł obejrzeć już 15 maja.

Oto jak prezentuje się pełen harmonogram premier poszczególnych odcinków Dark Matter.

  1. Are You Happy in Your Life? – 8 maja
  2. Trip of a Lifetime – 8 maja
  3. The Box — 15 maja
  4. The Corridor — 22 maja
  5. Dark Velocity — 29 maja
  6. F***ing Married People — 5 czerwca
  7. In the Fires of Dead Stars — 12 czerwca
  8. Jupiter — 19 czerwca
  9. Entanglement — 26 czerwca