Czy powstanie 6. sezon Fargo? Co wiemy o kontynuacji serialu? Sprawdź

Czy powstanie 6. sezon kultowego serialu Fargo? Są na to szanse, choć wiele zależy od Obcego. Dlaczego? Jak to możliwe? Sprawdzamy.

Czy jest szansa na kontynuację serialu Fargo? Kiedy premiera 6. sezonu?

Choć dopiero co wyemitowany został ostatni odcinek 5. sezonu serialu Fargo w USA, to najwięksi fani serii już dopytują o kolejną historię. Z ogromnej popularności serii Fargo doskonale zdają sobie sprawę włodarze stacji FX, która stoi za popularnym serialem. W wywiadzie dla serwisu Deadline — John Landgraf, szef stacji FX przyznał, że sam jeszcze nie wie, jaka przyszłość czeka serię Fargo. Co istotne, Landgraf podkreśla, że sam z chęcią zobaczyłby 6. sezon widowiska, ale problemem jest inny serial, w który zaangażowany jest twórca Fargo — Noah Hawley.

Fargo sezon 5 grafika

Warto tu bowiem przypomnieć, że Noah Hawley pracuje obecnie nad pierwszym serialem w uniwersum Obcego. Słynny “ósmy pasażer Nostromo” powróci do nas w kilkuodcinkowej serii, która może się jednak znacząco rozrosnąć. John Landgraf ujawnił bowiem, że serial Obcy planowany jest jako historia na kilka sezonów.

Obcy jest zaplanowany jako serial na kilka sezonów, to wielka i pomysłowa zmiana wyobrażeń o tej serii. Naprawdę ciekawie było patrzeć, jak Hawley podchodzi do franczyzy Obcego w sposób, w jaki patrzyłem, jak podchodzi do Fargo, próbując wymyślić, jak zdekonstruować, skąd bierze się jej magia i jakie są kluczowe składniki, a także jak może dostarczyć te składniki w inny sposób, bez powtarzania rzeczy, które zostały zrobione wcześniej — John Landgraf.

Wiele jednak będzie zależeć od sukcesu pierwszych odcinków i popularności serialu. Jeśli ten okaże się sukcesem, to najzwyczajniej w świecie, może zabraknąć czasu na przygotowanie 6. sezonu Fargo. Landgraf jest jednak dobrej myśli i uważa, że powstanie nowego Fargo jest tylko kwestią czasu. Jeśli Noah Hawley będzie chciał stworzyć 6. sezon, to stacja FX będzie na to bardzo otwarta.

Jeśli chodzi zaś o Fargo, to będzie kwestia czasu, ponieważ mam nadzieję, że Noah będzie pracował nad kolejnymi sezonami Obcego i naprawdę postara się to szybko ogarnąć. Ale zawsze nadstawiam ucha, gdy mówi, że jest zainteresowany kolejnymi sezonami Fargo i myślę, że w tym roku wykonał niesamowitą robotę z 5. sezonem — John Landgraf.

Pozostaje nam zatem uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać kolejnych informacji na temat 6. sezonu Fargo. Polscy widzowie, póki co, wciąż czekają na oficjalną premierę 5. sezonu Fargo.