Bridgertonowie sezon 3 – o której godzinie premiera 1 odcinka nowego sezonu? Sprawdź

Jeśli nie możesz się już doczekać najnowszego sezonu przebojowego serialu Bridgertonowie na Netflix, to mam dla ciebie dobrą wiadomość — znamy już dokładną godzinę premiery w Polsce.

Bridgertonowie sezon 3 – godzina premiery 1 odcinka

Bridgertonowie powrócą na Netflix już 16 maja. Z oficjalnych informacji przekazanych przez Netflix wynika, że 1 odcinek serialu, a wraz z nim 3 kolejne, będziemy mogli obejrzeć w większości Europejskich państw (w tym w Polsce) już o godzinie 9:00.

Warto przypomnieć, że jest to zaledwie pierwsza część 3 sezonu Bridgertonów. 16 maja otrzymamy bowiem dostęp do zaledwie 4 z 8 odcinków o następujących tytułach:

  1. Out of the Shadows
  2. How Bright the Moon
  3. Forces of Nature
  4. Old Friends

Na finałowe odcinki będziemy musieli poczekać do 13 czerwca. Dokładną datę emisji na Netflix poznamy z pewnością bliżej ich debiutu, ale już teraz poznaliśmy tytuły ostatnich epizodów 3. sezonu.

  1. Tick Tock
  2. Romancing Mister Bridgerton
  3. Joining of Hands
  4. Into the Light
Bridgertonowie sezon 3

Sezon 3 Bridgertonów sezon 3 przybliży nam historię Colina i Penelope

Twórcy serialu Bridgertonowie zerwali z dotychczasową tradycją i zamiast skupić się na wydarzeniach z 3 tomu serii książek autorstwa Julii Quinn pod tytułem Propozycja dżentelmena, postawili na historię Colina Bridgertona i Penelope Featherington, których miłosne perypetie czytelnicy mogli poznać w czwartej powieści z cyklu – Miłosne tajemnice.

3 sezon serialu Bridgertonowie skupiać się będzie zatem na relacji Colina i Penelope, jednak jak zapowiadają twórcy ma nie zabraknąć niespodzianek zarównoe dla fanów serialu, jak i powieści. Czy tak będzie w rzeczywistości? O tym przekonamy się już niebawem.

Więcej o serialu Bridgertonowie przeczytasz w tym artykule.