Avatar Istota Wody już dostępny online! Sprawdź gdzie obejrzeć na VOD

Avatar: Istota Wody to hit Jamesa Camerona, który początkowo można było oglądać jedynie w kinie. Widzowie, którzy chcieliby obejrzeć widowisko w zaciszu domowym lub mają ochotę na powtórkę po kinowym seansie, nie muszą się jednak martwić. Sprawdź, gdzie i kiedy będzie można obejrzeć film na VOD.

Gdy w 2009 roku do kin trafił film Avatar w reżyserii Jamesa Camerona, świat wprost oszalał. Niesamowite widowisko pokazało potęgę kina, a dzieło pobiło wszelkie rekordy popularności i może pochwalić się imponującym dochodem. Nic więc dziwnego, że fani z całego świata z niecierpliwością oczekiwali na kontynuację dzieła i wreszcie się doczekali. Avatar: Istota Wody, ponieważ taki tytuł nosi sequel, zadebiutował w grudniu 2022 roku i również przyciągną rzesze fanów do kin, a przy tym stał się trzecim najlepiej zarabiającym filmem wszech czasów. Dodatkowo został on nominowany do Oscara w aż dziewięciu kategoriach i zdobył trzy z nich.

avatar istota wody

Widowisko ponownie zabrało widzów na niezwykłą planetę Pandora, lecz tym razem pozwolono nam zwiedzić zupełnie nowe jej obszary. W roli głównej powrócił oczywiście Sam Worthington, ponownie jako Jake Sully, który chce pomóc lokalnej społeczności w kłopotach. Wszystko to rzecz jasna w pięknym otoczeniu i z imponującymi efektami specjalnymi.

Avatar Istota Wody – gdzie obejrzeć online? Kiedy na VOD?

Choć cieszący się popularnością film Avatar: Istota Wody długo był wyświetlany w kinach, to oczywiście nie każdy miał okazję go tam obejrzeć. Co więcej, z pewnością wielu fanów chętnie powtórzyłoby seans filmowy z wielkim hitem w roli głównej, tym razem jednak z poziomu własnej (lub nie) kanapy. Na szczęście, jest to opcja możliwa do zrealizowania. Produkcja Avatar: Istota Wody zmierza bowiem na jeden z popularnych serwisów VOD.

Wszyscy z niecierpliwością oczekujący na premierę VOD hitu Jamesa Camerona mogą już zacząć szykować się na seans. Film pojawi się bowiem już wkrótce na platformie Disney Plus. Kiedy to jednak dokładnie nastąpi? Avatar Istota Wody jest dostępny dla każdego subskrybenta amerykańskiego serwisu w Polsce od 7 czerwca.