Kupiłeś bilet na Męskie Granie 2024? Sprawdź 17 aplikacji, które przydadzą się podczas podróży na koncert

Przed Tobą wyjazd na Męskie Granie 2024? To świetna wiadomość! Aby ułatwić Ci podróż i pobyt na festiwalu przygotowałem listę 17 aplikacji, dzięki którym: zaplanujesz trasę, sprawdzisz rozkłady jazdy, zarezerwujesz noclegi, spakujesz wszystkie konieczne rzeczy oraz znajdziesz najlepsze restauracje i atrakcje w okolicy miejsca, do którego wyjeżdżasz.

1. Jak Dojadę

Aplikacja ułatwiająca podróżowanie komunikacją miejską w Polsce. Pozwala na planowanie tras, sprawdzanie rozkładów jazdy, zakup biletów i śledzenie pojazdów na żywo.

2. PackPoint

Aplikacja pomagająca w pakowaniu bagażu na podróż. Na podstawie informacji o dacie wycieczki, miejscu wyjazdu i planowanych aktywnościach tworzy listę niezbędnych rzeczy do zabrania.

3. Lime

Aplikacja do wypożyczania hulajnóg elektrycznych i rowerów miejskich. Działa w większości dużych miast na świecie i oferuje wygodny sposób na poruszanie się po po nowym miejscu, bez konieczności śledzenia rozkładów komunikacji miejskiej.

4. Uber

Aplikacja do zamawiania przejazdów z kierowcą. Pozwala na wybór rodzaju samochodu, śledzenie przejazdu na żywo i płacenie za pomocą karty.

5. Koleo

Aplikacja z rozkładami jazdy pociągów PKP. Umożliwia wyszukiwanie połączeń, sprawdzanie cen biletów i zakup biletów online.

6. Citymapper

Aplikacja do planowania tras w miastach. Pozwala na wybór różnych środków transportu, w tym komunikacji miejskiej, rowerów i taksówek.

7. Booking

Aplikacja do rezerwacji hoteli, apartamentów i innych obiektów noclegowych. Oferuje szeroki wybór ofert w różnych cenach i lokalizacjach.

8. Splitwise

Aplikacja do zarządzania wspólnymi wydatkami. Pozwala na dodawanie operacji finansowych, dzielenie ich między uczestników i śledzenie sald.

9. Airbnb

Aplikacja do wynajmowania prywatnych pokoi i mieszkań. Oferuje szeroki wybór unikalnych miejsc noclegowych w różnych cenach i lokalizacjach.

10. Google Maps

Aplikacja do nawigacji i wyszukiwania informacji o miejscach. Pozwala na planowanie tras, wyszukiwanie adresów, oglądanie zdjęć panoramicznych i korzystanie z nawigacji głosowej.

11. Bolt

Aplikacja do zamawiania przejazdów z kierowcą. Oferuje przejazdy w różnych kategoriach cenowych, a także możliwość zamówienia przejazdu z wyprzedzeniem.

12. Mapa turystyczna

Aplikacja z mapami turystycznymi różnych regionów Polski. Pozwala na wyszukiwanie szlaków turystycznych, punktów widokowych i innych atrakcji krajobrazowych.

13. mObywatel

Aplikacja do przechowywania dokumentów w wersji elektronicznej, dzięki której nie będziesz musiał zabierać ze sobą portfela. Umożliwia również korzystanie z e-usług administracji publicznej.

14. Jak wydaję

Aplikacja do zarządzania finansami osobistymi. Pozwala na śledzenie wydatków, tworzenie budżetu i oszczędzanie pieniędzy.

15. Shazam

Aplikacja do rozpoznawania muzyki. Pozwala na identyfikację piosenek po fragmencie dźwiękowym.

16. TripAdvisor

Aplikacja z recenzjami i opiniami o hotelach, restauracjach i atrakcjach turystycznych. Pozwala na planowanie podróży i wybór najlepszych miejsc do odwiedzenia.

17. BlaBlaCar

Aplikacja do wyszukiwania i rezerwowania przejazdów z kierowcami, którzy jadą w tym samym kierunku. Pozwala na podróżowanie taniej i ekologiczniej.