Yellowstone sezon 5 część 2 – kiedy premiera na SkyShowtime?

Sprawdź, kiedy na platformie SkyShowtime pojawi się 2 część 5 sezonu serialu Yellowstone.

Yellowstone to jeden z najchętniej oglądanych seriali na platformie SkyShowtime. Podobny odzew jest także na Netflixie, gdzie dostępne są pierwsze dwa sezony opowieści o rodzie Duttonów, a szczególnie o głównym bohaterze, jakim jest John Dutton.

O czym jest serial Yellowstone?

Akcja serialu Yellowstone toczy się na terenach rozległego rancza, które graniczy z parkiem narodowym Yellowstone, rezerwatem rdzennych amerykanów oraz terenami deweloperów. Wszyscy są zainteresowani przejęciem terenów, których właścicielem jest John Dutton. Ten jednak za nic nie chce się poddać i broni swojego dziedzictwa. Pomaga mu w tym jego córka Beth oraz synowie Jamie, Kayce oraz Lee.

To już ostatni sezon

Twórcy poinformowali już jakiś czas temu, że 5 sezon opowieści jest równocześnie ostatnią częścią serialu pod tytułem Yellowstone. Dla fanów uniwersum jest jednak dobra informacja, ponieważ stworzone zostały już serialowe spin-offy, a kolejny jest już zamówiony. Premiera zaplanowana jest po emisji 2 części 5 sezonu Yellowstone.

Finał bez Kevina Costnera?

Nie jest tajemnicą, że jednym z powodów skasowania serialu Yellowstone jest konflikt Kevina Costnera, który odgrywa główną rolę, z twórcą, Taylorem Sheridanem. Nie jest wykluczone, że w związku z tym w ostatnich odcinkach na ekranie nie zobaczymy najbardziej rozpoznawalnej i najważniejszej twarzy dla całej serii. Pojawiają się jednak plotki, że aktor może mimo wszystko wystąpić w finale. Nie są to jednak oficjalne informacje.

Kiedy premiera?

Aktualnie w serwisie SkyShowtime możemy obejrzeć 9 odcinków 5 sezonu serialu Yellowstone. Do końca opowieści pozostało jeszcze 6 epizodów. Ich premiera zaplanowana jest na listopad 2024 roku.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.