Gdzie kupić Xiaomi Watch 2 i Xiaomi Watch S3? Ile kosztują nowe smartwatche? Który model jest tańszy?

Pod koniec lutego Xiaomi pokazało dwa nowe smartwatche, które dołączą do jej portfolio produktów. Modele Watch 2 oraz Watch S3 są już dostępne w polskiej dystrybucji, a w niniejszej publikacji poznacie cenę oraz najważniejsze elementy specyfikacji obu urządzeń.

Ile kosztuje Xiaomi Watch 2?

xiaomi watch 2 Pro

Xiaomi Watch 2 może pracować do 65 godzin na jednym ładowaniu. Wbudowana bateria o pojemności 495 mAh zapewnia więc dość standardową żywotność jak na inteligentne zegarki, a funkcja szybkiego ładowania pozwala naładować zegarek do 100% w ciągu zaledwie 2 godzin.

Urządzenie działa na platformie Google Wear OS, która zapewnia dostęp do szerokiej gamy aplikacji i funkcji. Użytkownicy mogą więc korzystać z Google Maps, Google Play, Google Wallet i wielu innych. Model Watch 2 oferuje także ponad 160 trybów sportowych, w tym bieganie, pływanie czy jazdę na rowerze. Posiada on również funkcje monitorowania zdrowia, takie jak pomiar tętna, badanie poziomu tlenu we krwi (SpO2) czy śledzenie snu.

Gdzie kupić Xiaomi Watch S3?

Żółty zegarek Xiaomi Watch S3

Xiaomi Watch S3 zachęca przede wszystkim eleganckim designem. Zegarek został wyposażony w wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,43 cala i wysokiej rozdzielczości 466 x 466 p, a do tego obsługuje wysoką – jak na tę kategorię produktów – częstotliwość odświeżania obrazu na poziomie 60 Hz.

Urządzenie może pracować do 15 dni w typowym trybie użytkowania i do 5 dni w trybie AOD. Szybkie ładowanie pozwala naładować baterię do 100% w ciągu zaledwie 2 godzin. Zegarek oferuje także ponad 150 trybów sportowych, w tym bieganie, pływanie, jazdę na rowerze i wspinaczkę. Urządzenie monitoruje również tętno, poziom tlenu we krwi (SpO2), sen, stres i inne parametry zdrowotne.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.