W 3. sezonie Wiedźmina zobaczymy postać z powieści Sezon burz. Kto to? Sprawdź

Wraz ze zbliżającą się premierą 3. sezonu serialu Wiedźmin do sieci trafia coraz więcej informacji na temat fabuły i bohaterów nadchodzących odcinków. Niezawodny w tym aspekcie serwis Redanian Intelligence donosi, że czeka na nas kilka ciekawych wątków.

Geralt będzie musiał zmierzyć z przeszłością

Do obsady Wiedźmina powrócić ma Visenna (w tej roli Frida Gustavsson), a więc matka Geralta. Zarówno nam, jak i głównemu bohaterowi dane będzie poznać jej los. Co ciekawe, historia ta będzie powiązana z pewnym czarodziejem.

Wiedźmin sezon 3 opowie nam historię pewnego maga i jego eksperymentów

Historia Geralta i jego matki ma w jakiś sposób wiązać się z pewnym czarodziejem i jego szalonymi eksperymentami. Efektem jego działań będzie powstanie “fałszywej Ciri”, jak również pewnego dziwacznego monstrum, z którym najpewniej przyjdzie zmierzyć się Geraltowi. Mowa tu o potworze rodem z najgorszych koszmarów. Czarodziej ten bowiem odpowiedzialny jest za stworzenie potwora złożonego z okaleczonych i zszytych ze sobą ciał młodych kobiet.

Dobrze znany fanom wilkołak również pojawi się w 3. sezonie Wiedźmina

Serwis Redanian Intelligence dotarł również do informacji, według których w 3. sezonie wiedźmina pojawi się również Otto Dussart wilkołak, postać doskonale znana fanom książek Andrzeja Sapkowskiego. Dussart pojawia się bowiem na kartach powieści Sezon burz. Geralt został tam wynajęty przez mieszkańców wsi Guaamez, aby pozbył się potwora grasującego w okolicy. Ostatecznie Wiedźmin darował życie Wilkołakowi bowiem ten, choć był nim już kilkadziesiąt lat, to nigdy nie zabił człowieka. Niestety nie wiemy, jaką dokładnie rolę odegra w serialu Otto Dussart.

Wiedźmin sezon 3 – kiedy premiera na Netflix?

Trzeci sezon serialu Wieźmin został podzielony na dwie części. Pierwsza z nich zadebiutuje na Netflix już 29 czerwca. Na cztery kolejne odcinki będziemy musieli poczekać do 27 lipca. Więcej informacji na temat 3. sezonu Wiedźmina na Netflix znajdziecie w naszym odrębnym artykule, w którym zbieramy wszystkie ciekawostki dotyczące serialu.