Virgin River sezon 6 – kiedy premiera, co się wydarzy, obsada, ile będzie odcinków. Co już wiemy o serialu Netflixa?

Sprawdź najważniejsze informacje na temat 6 sezonu serialu Virgin River.

Virgin River to jeden z chętniej oglądanych seriali na platformie Netflix. Może o tym świadczyć choćby fakt, że do tej pory doczekaliśmy się już 5 sezonów, a w planach jest kontynuacja produkcji. Ostatnio byliśmy świadkami premiery dwóch świątecznych odcinków 5 serii. Teraz pozostaje czekać nam na kolejną część. Co już wiemy na temat 6 sezonu?

O czym będzie 6 sezon Virgin River?

W 5 sezonie Virgin River byliśmy świadkami wielu tragicznych wydarzeń, które wstrząsnęły miasteczkiem. Finałowe odcinki wprowadziły do świata naszych bohaterów jednak trochę nadziei. Jeszcze przed premierą finału aktor, który wciela się w postać serialowego Jacka powiedział:

Najważniejszym wydarzeniem dla społeczności jest konkurs oświetlenia choinki. Oczywiście Hope i Doktor bardzo ze sobą rywalizują w tej kwestii. Wszyscy próbują się prześcignąć. Mel i Jack polują na bardzo osobistą rzecz (…) co prowadzi ich do wszelkiego rodzaju nowych i nieoczekiwanych historii Virgin River. Jest kilka trupów w szafie. 

virgin river sezon 6 premiera

Jeśli chodzi o 6 sezon, wiemy, że scenarzyści przygotowali kolejny przeskok czasowy. Aktualnie nie wiadomo jednak, jak duży on będzie. Jest to jednak pewne, ponieważ zasugerował to Patrick Sean Smith, który przy okazji potwierdził, że scenarzyści zbliżają się do końca pisania drugiej części scenariusza.

Co więcej, w 6 serii możemy zobaczyć ślub Mel i Jacka. Prawdopodobnie wokół tego wydarzenia będzie się sporo działo. Mówi się także o możliwości zaadoptowania przez nich dziecka. Kolejnym pewnym wątkiem jest odnalezienie przez Mel swojego zaginionego ojca. W związku z tym wątkiem fani mają swoje teorie. Ostatni raz widzimy go na ekranie, kiedy pojawia się przed domem Mel i mówi, ze ma jej do przekazania coś bardzo ważnego. Showrunner serialu potwierdził, że będzie to coś, co bardzo dotknie naszą bohaterkę.

Fani twierdzą, że Mel może dowiedzieć się o tym, że ma przyrodnie rodzeństwo. Co więcej, może się okazać, że jej siostrą jest Charmaine. Pojawiają się także teorie o tym, że Everett może przekazać informacje o jej zmarłej matce lub powiedzieć coś o swojej śmiertelnej chorobie, lub nawet jakimś schorzeniu genetycznym, na które może cierpieć także Mel.

Niewątpliwie zobaczymy także związek Everetta z miasteczkiem. Showrunner zapowiedział, że 6 szon zgłębi nową postać.

Obsada

W serialu Virgin River występują m.in.:

  • Alexandra Breckenridge
  • Martin Henderson
  • Tim Matheson
  • Anette O’Toole
  • Jrnny Cooper
  • Lauren Hammersley
  • Collin Lawrence

Kiedy premiera?

Jeśli chodzi o premierę 6 sezonu Virgin River, przyjdzie nam na nią jeszcze trochę poczekać. Zdjęcia miały potrwać od 2 lutego do 17 maja. Niestety plany pokrzyżowała twórcom niesprzyjająca pogoda, przez co dopiero teraz rozpoczęły się zdjęcia. Oznacza to, że raczej nie mamy co spodziewać się premiery w przyszłym roku. Najbardziej prawdopodobną datą udostępnienia nowych odcinków jest połowa 2025 roku.

Ile będzie odcinków?

Wiemy też, że twórcy nie będą powtarzać podobnego zabiegu jak w przypadku 5 sezonu. Serial nie będzie dzielony na części i w dniu premiery mamy otrzymać dostęp do wszystkich 10 odcinków.