Mecz Barcelona – Getafe – gdzie oglądać w TV i internecie?

Sprawdź, gdzie w telewizji i internecie obejrzeć mecz Barcelona – Getafe.

Jednym z najciekawszych spotkań aktualnej kolejki La Liga jest mecz pomiędzy Barceloną a Getafe. Sprawdź, gdzie i kiedy będzie można go obejrzeć.

Mecz Barcelona – Getafe – gdzie oglądać w telewizji?

Mecz Barcelona – Getafe rozpocznie się dzisiaj, 24 lutego o godzinie 16:15. Transmisja na żywo w telewizji z polskim komentarzem będzie dostępna na kanale Canal+ Sport 2.

Mecz Barcelona – Getafe – gdzie oglądać w internecie?

Jeśli nie chcesz lub nie masz możliwości oglądania meczu w tradycyjnej telewizji, możesz skorzystać z serwisów internetowych. Mecz Barcelona – Getafe na żywo obejrzysz w serwisie CANAL+ Online z pakietem sportowym.

Przebywasz za granicą? Możesz oglądać mecze Ligi Mistrzów z polskim komentarzem, korzystając z sieci VPN. Dzięki temu będziesz mógł korzystać za granicą z polskich serwisów internetowych.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.