The Walking Dead: The Ones Who Live dostanie 2 sezon? Sprawdź, co już wiemy

Sprawdź najważniejsze informacje na temat 2 sezonu serialu The Walking Dead: The Ones Who Live.

Pierwszy sezon The Walking Dead: The Ones Who Live dobiegł już końca. W ostatnim odcinku serii byliśmy świadkami zamknięcia historii opowiadanej na przestrzeni 6 epizodów. Teoretycznie wszystko wydaje się być rozwiązane, jednak w świecie The Walking Dead nic nie jest niemożliwe. Wiele osób zadaje sobie więc pytanie, czy powstanie 2 sezon The Walking Dead: The Ones Who Live?

Czy będzie 2 sezon The Ones Who Live?

Na to pytanie bardzo trudno aktualnie odpowiedzieć. Stacja AMC oficjalnie nie zamówiła jeszcze kontynuacji. Nawet jeśli istnieją plany na rozwój historii, na kolejne odcinki zapewne poczekamy co najmniej kilka lat. Pierwsza część była tworzona bardzo długo i przyjęła się świetnie. Twórcy zapewne nie chcieliby zaprzepaścić tego wszystkiego, serwując nam marną kontynuację.

Co więcej, sami zaangażowani w The Walking Dead: The Ones Who Live powtarzają, że bardzo chętnie stworzyliby dalszą część historii, jednak musiałaby ona być wyjątkowa.

Andrew Lincoln, wcielający się w postać Ricka Grimesa powiedział:

Nigdy nie mów nigdy. Istnieją inne bardzo ważne postacie w uniwersum, które wciąż wędrują i żyją, więc myślę, że może być całkiem ekscytujące, aby oddychali tym samym powietrzem i zobaczyli, jak długo przetrwają razem. Ale to trudne. Musiałaby to być naprawdę ekscytująca historia… (…) istnieje duża szansa, że może się to powtórzyć. Ale nie wiem kiedy.

Poprzednie spin-offy The Walking Dead takie jak Daryl Dixon czy Dead City dość szybko otrzymały zamówienie na kolejny sezon. Pozostaje nam więc czekać na decyzję stacji AMC w sprawie przyszłości The Ones Who Live.