The Walking Dead: Daryl Dixon, sezon 2 – co już wiemy o kontynuacji serialu?

Sprawdź najważniejsze informacje na temat 2 sezonu serialu The Walking Dead: Daryl Dixon.

ŚwiatThe Walking Dead wciąż się rozrasta i raczej nie zapowiada się, aby twórcy mieli zwalniać tempo tworzenia kolejnych opowieści osadzonych w tym uniwersum. Poza główną serią powstało już kilka spin-offów, które opowiadają historie poszczególnych bohaterów. Jednym z nich jest Daryl Dixon, który otrzymał własny serial. Krótko po jego premierze stacja AMC zamówiła kolejny sezon. Co już wiemy na temat produkcji, która będzie nosiła podtytuł The Book of Carol?

No właśnie, Daryl Dixon czy The Book of Carol?

Wiele osób w pierwszej chwili po usłyszeniu nazwy The Book of Carol mogłoby pomyśleć, że jest to zupełnie oddzielna historia, która będzie opowiadać właśnie o tytułowej Carol. Fakt, będzie ona jedną z głównych bohaterek, równocześnie będzie to bezpośrednia kontynuacja fabuły z The Walking Dead: Daryl Dixon.

Drugi sezon TWD: Daryl Dixon opowie historię z dwóch perspektyw, właśnie Daryla, który stawia czoła dylematom dotyczącym tego, czy wracać do świata i ludzi, na których mu zależy, czy jednak pozostać we Francji i tutaj tworzyć nowy dom i nowe życie. Z drugiej strony zobaczymy poczynania Carol, która usilnie stara się odnaleźć Daryla. Ten wątek zakończył się w momencie, kiedy odkryła pierwszy poważny trop.

David Zabel, showrunner serialu w rozmowie z serwisem EW powiedział:

Dla mnie głównym tematem 2. sezonu zawsze był powrót Daryla i Carol do siebie – i co to oznacza? I ostatecznie staje się to historią o tym, jak my jako ludzie możemy się nawzajem ocalić. Ona próbuje go odnaleźć, ale w trakcie opowiadania tej historii [pojawia się pytanie]: jak to jest, że ostatecznie docierają do miejsca, w którym ratują siebie nawzajem?

Obsada

Kto pojawi się w 2 sezonie serialu The Walking Dead: Daryl Dixon The Book of Carol?

  • Norman Reedus
  • Melissa McBride
  • Clemence Poesy
  • Louis Puech Scigliuzzi
  • Laika Blanc Francard
  • Romain Levi
  • Eriq Ebouaney
  • Anne Charrier

Kiedy premiera?

Dokładna data premiery The Walking Dead: Daryl Dixon The Book of Carol nie jest jeszcze znana. Wiemy jednak, że pierwsze odcinki mają zadebiutować w USA jeszcze w 2024 roku.