Tę sieć pokochali Polacy – tania elektronika i gadżety, które musisz zobaczyć

Nikt z nas nie lubi przepłacać, a elektronika i gadżety w niskich cenach są niemal na wyciągnięcie ręki. Myślę, że doskonale znasz tę sieć sklepów, ale o tych produktach mogłeś nie mieć pojęcia. Sprawdź, po co warto się tam wybrać.

Jesteśmy niemal zasypywani nowinkami technologicznymi, jednak nie każdy może pozwolić sobie na duże wydatki wiążące się z zakupem nowoczesnych sprzętów. Nie oznacza to jednak, że musisz odmawiać sobie wygód i przyjemności! Sieć Action stale poszerza swój asortyment, a znajdziemy w nim m.in. urządzenia elektroniczne, rozmaite akcesoria oraz gadżety. Sprawdź, co ujmie akurat Ciebie – ceny wielu produktów są dość konkurencyjne.

Gadżety warte grzechu w Action

Głośnik soundbar Roseland RS-210

Na pierwszy ogień trafia elektronika dedykowana dla melomanów, a także fanów filmów, w których główną rolę grają efekty dźwiękowe. Ten niepozorny głośnik umożliwia bezprzewodową łączność z Bluetooth 5.0 i dźwięk Stereo 2.0. W zestawie znajdziemy również kabel HDMI i AUX (możliwe jest wówczas tradycyjne podłączenie do urządzenia poprzez złącze analogowe, znane również jako cincha).

Głośnik typu soundbar Roseland RS-210, gadzety

Cena: 134,95 zł

Podobną elektronikę znajdziesz pod tym linkiem.

Kontroler do gier Battletron

Kochasz grać na PC lub Play Station 4? Dodatkowy kontroler wyposażony w moduł Bluetooth wcale nie musi być dużym wydatkiem. Ładowanie modelu od Battletron zajmuje 2-3 godzin, co pozwala na około 8 godzin użytkowania.

Kontroler do gier Battletron, gadzety

Cena: 84,95 zł

Podobne gadżety znajdziesz pod tym linkiem.

Mikrofon Nor-Tec

Jesteś początkującym pasjonatom nagrywania filmów, rolek lub streamerem? Nie musisz inwestować w drogi sprzęt, warto zacząć od rozwiązań budżetowych. Jedno z nich znajdziesz w Action, a mowa tu mikrofonie Nor-Tec. Umożliwia obracanie do 180 stopni w pionie i 360 stopni w poziomie. Dodatkowo, możesz podłączyć słuchawki, a to dzięki wejściu jack 3,5 mm.

Mikrofon Nor-Tec, gadzety

Cena: 59,95 zł

Podobne gadżety znajdziesz pod tym linkiem.

Głośnik Roseland RS-500

Dobra impreza bez muzyki? Nie ma mowy, nawet wówczas, gdy nie mamy dostępu do stałego źródła zasilania. Ładowanie głośnika zajmuje 3 godziny, a cieszenie się ulubioną playlistą nawet do około 14 godzin. Głośnik posiada oświetlenie LED, a także pasek umożliwiający wygodne przenoszenie.

Głośnik, gadzety

Cena: 89,95 zł

Podobne gadżety znajdziesz pod tym linkiem.

Uniwersalny rysik Lab31

Graficzny tablet, grafika komputerowa, a może wygodna obsługa smartfona? Wszystko to, może być prostsze dzięki rysikowi. Wystarczy naładować go poprzez USB, aby korzystać z akcesorium nawet przez blisko 16 godzin. Model posiada boczny magnes, dzięki czemu możesz przymocować go nawet do kluczy.

Uniwersalny rysik Lab31, gadżety

Cena: 59,95 zł

Podobne gadżety znajdziesz pod tym linkiem.

Czy to już wszystkie gadżety w Action, po które warto wybrać się do najbliższego sklepu? Nic bardziej mylnego. Oferta jest bogata w doprawdy różnorodne akcesoria – począwszy od kart pamięci i ładowarek, skończywszy na wzmacniaczu sygnału Wi-Fi. Oczywiście, są to niskobudżetowe propozycje, tak więc droższe propozycje od znanych producentów cechują się nieco inną specyfikacją, ale czasem warto sięgnąć po tego typu alternatywy.

Dostępność produktów jest zależna od lokalizacji, w Europie jest to ponad 2500 sklepów. Wraz z początkiem IV kwartału 2023 roku, sieć otworzyła 300. sklep.

Jeśli polujesz na okazje, może zainteresować Cię również: Bestsellerowe gadżety elektroniczne z Temu – nikt nie pytał, każdy potrzebował.

Materiał zawiera linki partnerskie.