Bestsellerowe gadżety elektroniczne z Temu – nikt nie pytał, każdy potrzebował

Stosunkowo nowa platforma kryje wiele niespodzianek, a wśród nich – akcesoria elektroniczne. Sprawdź tanie bestsellery z Temu, które mogą Ci się przydać!

Wiele osób na myśl o chińskich produktach kręci głową, a jednocześnie kupuje niemal identyczne modele w polskich sklepach. Co istotne, w wyższych cenach i z myślą, że są one czymś znacznie lepszym. Zważając na rozwój popularności Temu, sprawdziłam najlepiej sprzedające się gadżety elektroniczne. Ceny zaczynają się od kilkunastu złotych, a obecnie nie pokrywamy nawet kosztów dostawy. Oto akcesoria, które może i nie zmienią twojego życia, ale na pewno je umilą.

Mini kamera bezprzewodowa z Temu

Ten prosty gadżet zna niemal każdy z nas, a dzięki kompaktowej formie – kamera może pozostać niezauważona. Jakość obrazu nagrywa w jakości 720P Full HD, a gdy wykryje ruch – powiadomi nas o tym stosownym alertem. Obraz możemy śledzić na bieżąco, za pośrednictwem aplikacji mobilnej (istnieje opcja sparowania ze smartfonem).

Temu, mini kamera bezprzewodowa

Cena: 23,38 zł

Głośnik bezprzewodowy z Temu

Pozycja dla melomanów, choć swoim wyglądem może przykuć uwagę większości z nas. Głośnik bezprzewodowy formą przypominają księżyc, a dodatkowe oświetlenie w kilku barwach może być sterowane aplikacją. Co więcej, gadżet posiada funkcję ładowania bezprzewodowego (15 W), tak więc jest to akcesorium spełniające aż 3 funkcje jednocześnie.

Głośnik bezprzewodowy z Temu

Cena: 55,79 zł

Ładowarka do iWatch z Temu

Jeśli posiadasz sportowy zegarek elektroniczny, wiesz jak ważne jest jego zasilanie. Magnetyczna ładowarka jest wygodną alternatywą, ponieważ wystarczy podłączyć USB do gniazdka, a następnie położyć Smartwatcha na powierzchnię gadżetu. Mierzy on ok. 3,7 cm na szerokość i 8 cm długości, tak więc z powodzeniem zmieści się niemal w każdym bagażu.

Ładowarka bezprzewodowa do iWatch

Cena: 18,98 zł

Wodoodporny głośnik z Temu

Lubisz długie kąpiele, a jednocześnie praca nie pozwala Ci rozstać się ze smartfonem? Ten gadżet może okazać się strzałem w dziesiątkę. Posiada przyssawki, które umożliwiają jego montaż bezpośrednio na powierzchniach płaskich. Producent wyposażył głośnik w baterię o pojemności 400 mAh (ma wystarczyć na około 2h ciągłego użytkowania).

Wodoodporny głośnik z Temu

Cena: 31,49 zł

Bezprzewodowe słuchawki z Temu

Trening, siłownia, a może brak możliwości słuchania muzyki lub podcastów w pracy? Pora wyposażyć się w bezprzewodowe słuchawki w wersji nausznej. Model P47 parujemy ze smartfonem, choć sterowanie może odbywać się również z poziomu akcesorium (na słuchawkach znajduje się panel dotykowy). Są one nie tylko budżetowe, ale również kompaktowe – możliwe jest błyskawiczne złożenie słuchawek.

Bezprzewodowe słuchawki z Temu

Cena: 17,58 zł

Temu, jak to działa?

Jak wspomniałam, platforma umożliwia aktualnie dokonywanie zakupów wraz z bezpłatną dostawą. W zależności od ofert, są one realizowane przez Pocztę Polską, InPost lub DPD. Przybliżony czas oczekiwania możemy podejrzeć w zakładce, tak jak i średni czas na bazie doświadczeń poprzednich klientów. Na platformie znajdziemy opinie, nierzadko ze zdjęciami użytkowników.

Wiele budżetowych produktów, które znajdują się na Temu, jest dostępnych również w innych sklepach wysyłkowych, jednak ceny mogą być znacznie wyższe. Jak możemy dowiedzieć się z informacji na stronie, wszystkie produkty kwalifikują się do pełnego zwrotu pieniędzy w ciągu 90 dni od zakupu. Co istotne, możliwe jest wyrównanie ceny,  gdy kupiony produkt został przeceniony w ciągu 30 dni od daty zamówienia.

Szukasz elektronicznych gadżetów, jednak nie chcesz czekać? Może zainteresować Cię również: Biedronka: tanie hity elektroniczne – już od 49,99 zł.