Zaskakująca współpraca Hama, niezbędne gadżety znajdziesz teraz za rogiem 

Każdy z nas korzysta na co dzień z wielu urządzeń, jednak do ich prawidłowego funkcjonowania niezbędne są również gadżety i akcesoria. Hama poszerza dostępność swoich produktów, dzięki czemu od dziś – masz je na wyciągnięcie ręki. Sprawdź, gdzie ich szukać i nie przepłacaj.

Jedna z najpopularniejszych sieci sklepów nawiązała współpracę z Hama, marką istniejącą na rynku od 1923 roku. Aż 101 lat doświadczenia i nieustannych udoskonaleń, pozwoliło na wypracowanie ugruntowanej pozycji. W połączeniu z większą dostępnością, gadżety i akcesoria stają się jeszcze atrakcyjniejsze – zwłaszcza, że idą w parze z dość dobrą ceną. Sprawdziłam, co z dość bogatego asortymentu pojawi się w Biedronce.

Gadżety i akcesoria Hama w Biedronce

Bezprzewodowa klawiatura i mysz

Wszechobecne kable są przekleństwem, zwłaszcza gdy podłączamy do komputera kolejne urządzenie, a wejść USB jak na lekarstwo. Na szczęście na rynku istnieje coraz więcej bezprzewodowych rozwiązań, co obejmuje również gadżety. W zestawie od Hama znajduje się klawiatura z 12 przyciskami multimedialnymi oraz mysz z rozdzielczością 800/1200/1600 DPI.

Hama gadżety, klawiatura i myszka

Cena: 79,90 zł

Podobne modele o konkurencji znajdziesz pod tym linkiem.

Hama powerbank 10 000 mAh

Każdemu, komu zdarza się podróżować lub dojeżdżać do pracy zdarzyło się obawiać o niski poziom energii urządzeń. Zwłaszcza, gdy mowa o rozładowanych słuchawkach lub smartfonie. Aby być spokojnym o swoje gadżety, wystarczy powerbank. Model Hama o pojemności 10 000 mAh z powodzeniem naładuje je nawet kilkakrotnie, ale pozwoli również na zasilanie kilku urządzeń jednocześnie. Posiada aż 3 porty wyjściowe – 2 USB A 1 oraz USB C.

Hama powerbank 10 000 mAh, gadżety

Cena: 89,90 zł

Podobne modele u konkurencji znajdziesz pod tym linkiem.

Hama miniładowarka

Tak niepozorne, a tak niezbędne – bez zasilania, nasze gadżety byłyby bezużyteczne. W Biedronce pojawią się dwa modele kostek, jedna z nich cechuje się mocą 32 Wat i umożliwia zasilania dwóch urządzeń jednocześnie. Posiada 2 zintegrowane porty – USB A 12 W oraz USB C (20 W).

Hama miniładowarka, gadżety

Cena: 69,90 zł

Podobne modele znajdziesz u konkurencji pod tym linkiem.

Hama Hub USB z adapterem USB C

Zabrakło wejść, a Ty pilnie potrzebujesz podłączyć gadżety do swojego laptopa lub komputera? Wystarczy, że masz pod ręką adapter. W sieci sklepów Biedronka będzie dostępny model oferujący prędkość transferu danych do 5 Gb/sek. Co istotne, posiada 4 porty USB A, jest rozwiązaniem stosunkowo tanim i kompaktowym.

Hama Hub USB z adapterem USB C, gadżety

Cena: 39,99 zł

Podobne modele u konkurencji znajdziesz pod tym linkiem.

Hama kabel ładujący USB C – lightning

Jesteś posiadaczem urządzeń sygnowanych logo Apple? Hama ma w swojej ofercie również kabel umożliwiający dogodne połączenie na linii USB C, a lightning. Maksymalna prędkość transferu danych wynosi 480 Mb/sek., a długość przewodu 1,5 m. Jest kompatybilny ze sprzętami takimi jak iPhone, iPod, iPad, a nawet MacBook (w zależności od modelu i wejść).

Hama kabel ładujący USB C – lightning, gadżety

Cena: 49,99 zł

Podobne modele znajdziesz u konkurencji pod tym linkiem.

Wszystkie powyższe produkty i wiele więcej od Hama, znajdziesz w sklepach stacjonarnych Biedronka od 1 do 14 lutego (mogą wyprzedać się jednak nieco szybciej). Wiele oferowanych modeli będzie oferowanych w niższych cenach, niż w pozostałych sklepach, tak więc to dość dobra okazja na zakup niezbędnych akcesoriów.

Może zainteresować Cię również: Tę sieć pokochali Polacy – tania elektronika i gadżety, które musisz zobaczyć

Materiał zawiera linki partnerskie.