Starfield – jak zagrać przed premierą i nie płacić 500 zł za edycję Premium?

Sprawdź, jak zyskać dostęp do gry Starfield 5 dni przed premierą, bez konieczności płacenia za edycję Premium.

Starfield, czyli jedna z najbardziej wyczekiwanych gier ostatnich lat wkrótce pojawi się na PC oraz konsolach Xbox Series X. Premiera zaplanowana jest na 6 września. Bardzo częstą praktyką spotykaną w ostatnim czasie jest udostępnianie pełnej wersji gry nieco wcześniej. Dotyczy to jednak specjalnej grupy osób, przeważnie tych, którzy kupili grę w przedsprzedaży, lub zapłacili więcej za specjalną edycję. Podobnie jest i w tym przypadku.

Jak zagrać w Starfield przed premierą?

Tak, jak wspominałem wcześniej, Starfield zadebiutuje na rynku 6 września. Część osób będzie jednak mogła zagrać kilka dni wcześniej, a dokładnie już 1 września. Jak to możliwe? Wczesny dostęp jest jednym z bonusów, które otrzymamy przy zakupie Edycji Premium.

W jej skład wchodzi:

  • Podstawowa wersja gry
  • Rozszerzenie fabularne „Strzaskana przestrzeń”, które pojawi się po premierze gry
  • Do 5 dni wczesnego dostępu
  • Pakiet skórek Konstelacji: karabin laserowy Equinox, skafander, hełm i plecak odrzutowy
  • Dostęp do cyfrowego artbooka i oryginalnej ścieżki dźwiękowej

Decydując się na taki zakup musisz liczyć się z koniecznością zapłaty 497,49 zł w wersji cyfrowej na Xbox Store, lub 479 zł w sklepach, takich jak np. Media Expert.

Istnieje jednak sposób, aby mieć dostęp do wszystkich tych elementów o wiele taniej.

Jak zagrać przed premierą i nie płacić 500 zł?

starfield wczesny dostęp taniej

Jak wiemy, podstawowa wersja gry Starfield dostępna będzie w ramach abonamentu Xbox Game Pass. Z tym też związana jest możliwość tańszego dostępu do edycji premium. Każdy, kto posiada aktywną subskrypcję Xbox Game Pass, może kupić upgrade do Edycji Premium, który aktualnie w Xbox Store dostępny jest za 152,99 zł. Dzięki temu możemy zaoszczędzić prawie 350 zł i zyskać dostęp do pełnej zawartości Starfield Edycja Premium, w tym wczesnego dostępu.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.