SkyShowtime – premiery listopad 2023. Co warto obejrzeć? Jakie filmy i seriale trafią do serwisu?

Lista nowości, które trafią w listopadzie na SkyShowtime jest dosyć długa, a fani mogą liczyć zarówno na kontynuacje swoich ulubionych seriali, jak i świeże pozycje, które zawitają do portfolio popularnej platformy streamingowej.

Nowe seriale oraz kolejne odcinki popularnych produkcji

Jedną z najważniejszych premier w listopadowej rozkładówce platformy SkyShowtime jest pojawienie się serialu Frasier. W oficjalnej zapowiedzi dzieła możemy się dowiedzieć, że producentem wykonawczym tytułu jest grający główną rolę Kelsey Grammer, czyli tytułowy Frasier Crane. W produkcji oglądamy kolejny etap jego życia i powrót do Bostonu w stanie Massachusetts, gdzie czekają na niego nowe wyzwania, nowe relacje i jedno czy dwa dawne marzenia, które wreszcie spróbuje spełnić.

Poza Grammerem w serialu występują Jack Cutmore – Scott jako Freddy, syn Frasiera, Nicholas Lyndhurst jako Alan, dawny znajomy Frasiera ze studiów, a także Toks Olagundoye, Jess Salgueiro oraz Anders Keith. To jednak nie wszystko, ponieważ zapowiedzianych przez SkyShowtime nowości jest znacznie więcej.

Premiery nowych seriali

  • Frasier – odcinki 1 i 2 dostępne od 3 listopada, kolejne odcinki co tydzień
  • Fellow Travelers – odcinek 1 dostępny od 19 listopada, kolejne odcinki co tydzień
  • Dreamland – odcinek 1 dostępny od 21 listopada, kolejne odcinki co tydzień

Kontynuacji seriali

  • Codename: Annika – odcinek finałowy dostępny wyłącznie w SkyShowtime już 4 listopada
  • Fleeting Lies – nowe odcinki dostępne co tydzień
  • Poker Face – nowe odcinki dostępne co tydzień
  • Special Ops: Lioness – nowe odcinki dostępne co tydzień
  • The Family Stallone – nowe odcinki dostępne co tydzień

Rozszerzona biblioteka filmów

Film o wampirach

Nieco gorzej przedstawia się lista nowych filmów, które wkrótce zostaną dodane do serwisu. Wśród oficjalnie zapowiedzianych tytułów, znajduje się tak właściwie jedna produkcja, a jej premierę mamy zobaczyć 13 listopada. Mowa o filmie Renfield, którego opis brzmi następująco: “w tej współczesnej opowieści o potworze poznajemy historię wiernego sługi Draculi. Nicholas Hoult (Mad Max: Fury Road, filmy z serii X-Men) wciela się w Renfielda, udręczonego pomocnika najbardziej narcystycznego szefa w historii, czyli Draculi (w tej roli nagrodzony Oscarem Nicolas Cage).

  • Renfield – premiera 13 listopada

Renfield zmuszony jest znajdować swojemu mistrzowi ofiary i spełniać każde jego życzenie, nawet to najbardziej wynaturzone. Jednak teraz, po wiekach służby, Renfield gotów jest spróbować samodzielnego życia poza cieniem Księcia Ciemności. Gdyby tylko udało mu się wymyślić, jak zerwać łączącą ich więź…”