Resident Alien – gdzie obejrzeć 2 sezon w Polsce? Na Netflix go nie znajdziesz

Jesteś po seansie pierwszego sezonu serialu Resident Alien na Netflix i chcesz obejrzeć kolejny? Sprawdź, gdzie możesz zobaczyć 2 sezon Resident Alien.

Resident Alien to serial, który szturmem wskoczył na czołowe miejsca listy TOP 10 najchętniej oglądanych seriali na Netflix w Polsce. Na największej platformie streamingowej dostępny jest jednak jedynie 1 sezon, na który składa się 10 odcinków. Gdzie można obejrzeć 2 i 3 sezon Resident Alien w Polsce? Sprawdźmy

O czym jest serial Resident Alien?

Resident Alien to niezwykły serial łączący w sobie elementy komedii, science-fiction, kryminału, a także dramatu. Opowiada on losy kosmity, który rozbił się na ziemi podczas wykonywania tajnej misji. Chcąc pozostać w ukryciu, musiał on przybrać ciało człowieka. Los chciał, że nasz bohater trafił an doktora Harry’ego Vanderspeigle’a, którego omyłkowo zabił, ale dzięki czemu mógł przybrać jego postać. Ukrywający się w oddalonym od cywilizacji domku kosmita, zostaje jednak wplątany w problemy społeczności niewielkiego miasteczka Patience.

Resident Alien sezon 2 – gdzie obejrzeć w Polsce?

Na Netflix trafił do tej pory 1 sezon Resident Alien. Niestety, nie wiemy jeszcze kiedy dokładnie i czy w ogóle, kolejne sezony trafią do biblioteki streamingowego giganta. Trzeba bowiem podkreślić, że nie jest to serial oryginalny Netflix. Za stworzenie Resident Alien odpowiada stacja Syfy (w Polsce Sci Fi Unviersal), która jest w Polsce dostępna m.in. w ofertach platform cyfrowych m.in. w Polsat BOX i sieci kablowych.

Niestety, ze względu na zawiłości licencyjne, obecnie próżno szukać w Polsce serwisu VOD, który miałby w swojej bibliotece 2 i 3 sezon serialu Resident Alien. Jeśli jednak nie chcecie czekać na polską premierę Resident Alien, to warto rozważyć skorzystanie z usług VPN, jak choćby Nord VPN czy Ivacy i amerykańskiej wersji serwisu Amazon Prime Video, na której znajdziecie nie tylko 2 sezon Resident Alien, ale również premierowe odcinki 3. sezonu.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.