Reacher sezon 3 – czy będzie kontynuacja na Amazon Prime Video? Co już wiemy o serialu?

Sprawdź, co już wiemy na temat 3 sezonu serialu Reacher.

Aktualnie na platformie Amazon Prime Video możemy oglądać 2 sezon serialu Reacher. W serwisie dostępne są już wszystkie odcinki 2 serii, w związku z czym wiele osób zadaje sobie pytanie, czy powstanie 3 sezon. Zebrałem w jednym miejscu wszystkie informacje na ten temat.

O czym jest serial Reacher?

Reacher to serial sensacyjny, który powstał na podstawie cyklu powieści autorstwa Lee Childa. Pierwszy sezon opowiadał o byłym oficerze żandarmerii wojskowej, który został niesłusznie oskarżony o zabójstwo. Kolejny sezon opowiada o tajemniczej śmierci dawnego kolegi Reachera. Razem z innymi agentami służb specjalnych muszą rozwiązać zagadkę tej zbrodni.

Czy będzie 3 sezon?

Dla wszystkich fanów serialu mam dobrą wiadomość. Wiemy, że kolejny, 3 sezon od Amazon Prime Video jest już w produkcji. Takie informacje zdradził w jednej z rozmów Alan Ritchson, czyli aktor wcielający się w głównego bohatera.

O czym będzie 3 sezon?

Kilka słów na temat opowieści zdradził Alan Ritchson w rozmowie z ComicBook. Podczątkowo jednak nie wiadomo było, o którą książkę dokładnie chodzi.

Nie mogę powiedzieć zbyt wiele o 3. sezonie, ale powiem, że jest wiele klasycznych historii o Reacherze, które są po prostu przygodami, w które zostaje on wciągnięty w wielkim stylu. I możemy cieszyć się Reacherem w nowym świecie. Może to nie mieć nic wspólnego z rodziną, z jego przeszłością, po prostu przeżywa tę przygodę. I to jest kierunek, w którym poszliśmy, i wydaje się, że naprawdę działa.

Teraz jednak cała tajemnica została rozwiązana i ujrzała światło dzienne. Amazon ogłosił, że 3 sezon będzie opierał się na 7 tomie powieści, czyli Siła perswazji. Oficjlany opis książki brzmi:

Nigdy nie wybaczaj, nigdy nie zapominaj.

To jedna z zasad, jakimi kieruje się Jack Reacher. Na pewno nie wybaczył Francisowi Xavierowi Quinnowi, oficerowi wywiadu wojskowego, który próbował sprzedać Irakowi amerykańskie plany strategiczne. I wcale się nie zmartwił jego śmiercią.

Tylko że Quinn nie zginął. Po dziesięciu latach Reacher widzi go wysiadającego z czarnego cadillaca pod bostońską filharmonią.

Nie przepraszaj, z niczego się nie tłumacz. To kolejna z jego zasad. I konsekwentnie się do niej stosuje: kiedy podczas jego interwencji przy próbie porwania pewnego studenta ginie kilka osób, Reacher nie zamierza składać żadnych wyjaśnień.

Czyżby przestał odróżniać dobro od zła? A może po prostu nie znosi niezałatwionych do końca spraw?

Kiedy premiera

Nie znamy jeszcze oficjalnej daty premiery 3 sezonu serialu Reacher. W związku z tym, że według Ritchsona trwają już prace na planie, możemy się spodziewać, że czas oczekiwania będzie podobny do przerwy, z którą mieliśmy do czynienia pomiędzy 1 i 2 sezonem. Jeśli nic się nie zmieni, kolejną część serii powinniśmy zobaczyć w okolicach połowy 2025 roku.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.