Reacher – o czym będzie 3 sezon? Znamy tytuł książki

Sprawdź, na podstawie jakiej książki zostanie stworzony 3 sezon serialu Reacher.

W serwisie Amazon Prime Video dostępne są już dwa pełne sezony serialu Reacher. Fabuła oparta jest na bestsellerowej serii powieści sensacyjnych autorstwa Lee Childa. Zarówno 1 jak i 2 sezon cieszy się ogromną popularnością i przypadł do gustu widzom. Debiutująca seria uzyskała ocenę na poziomie 92 % w serwisie Rotten Tomatoes. Kontynuacja zaliczyła jeszcze lepszy wynik, a dokładnie 98 %. Są to doskonałe oceny. Miejmy nadzieję, że kolejna odsłona opowieści o agencie nazwiskiem Reacher nie będzie jakością odstępowała od swoich poprzedników. Już teraz wiemy, o czym opowie 3 sezon.

Siła perswazji podstawą 3 sezonu

Amazon ujawnił, że 3 sezon serialu Reacher będzie się opierał na 7 tomie serii, który nosi tytuł Siła perswazji. Główną osią fabuły będzie starcie tytułowego Reachera z Francisem Xavierem Quinnem. Jest to były oficer wywiadu wojskowego, który starał się sprzedać irackim siłom amerykańskie plany strategiczne. Mimo tego, że wiele na to wskazywało Quinn nie zginął. Reacher zobaczył go, kiedy wysiadał z limuzyny pod filharmonią w Bostonie. Nasz bohater nie cofnie się przed niczym, aby pokonać dawnego wroga.

Tak brzmi oficjalny opis fabuły książki Siła perswazji, który dostępny jest w serwisie Lubimy Czytać.

Nigdy nie wybaczaj, nigdy nie zapominaj.

To jedna z zasad, jakimi kieruje się Jack Reacher. Na pewno nie wybaczył Francisowi Xavierowi Quinnowi, oficerowi wywiadu wojskowego, który próbował sprzedać Irakowi amerykańskie plany strategiczne. I wcale się nie zmartwił jego śmiercią.

Tylko że Quinn nie zginął. Po dziesięciu latach Reacher widzi go wysiadającego z czarnego cadillaca pod bostońską filharmonią.

Nie przepraszaj, z niczego się nie tłumacz. To kolejna z jego zasad. I konsekwentnie się do niej stosuje: kiedy podczas jego interwencji przy próbie porwania pewnego studenta ginie kilka osób, Reacher nie zamierza składać żadnych wyjaśnień.

Czyżby przestał odróżniać dobro od zła? A może po prostu nie znosi niezałatwionych do końca spraw?

Przypomnijmy, że 1 sezon opierał się na 1 tomie serii, natomiast 2 sezon opowiadał historię zawartą w powieści Elita Zabójców, która jest 11 w cyklu.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.