Nowe mikrofony od Razer, czysty dźwięk i olśniewający wygląd

Razer właśnie zaprezentował odświeżoną serię swoich mikrofonów stacjonarnych Seiren V3. Aktualizacja objęła nie tylko najwyższy model Chroma, ale także niezwykle popularny Mini. Nowe mikrofony zostały zaprojektowane tak, aby zapewniać najwyższą jakość dźwięku, a jednocześnie stanowić wizualny akcent w każdej konfiguracji. Cel osiągnięto łącząc kultową estetykę Razera z najnowocześniejszą funkcjonalnością, w tym integrację RGB.

Razer Seiren V3 Chroma

Seiren V3 Chroma wyróżnia się dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości i konfigurowalnym oświetleniem RGB. Ta funkcja umożliwia synchronizację oświetlenia mikrofonu z akcją rozgrywającą się w grze lub powiadomieniami podczas transmisji na żywo, co zapewnia bardziej wciągające wrażenia zarówno Tobie, jak i Twojej publiczności. Superkardioidalny kondensator mikrofonu został zaprojektowany tak, aby precyzyjnie wychwytywać głos, zapewniając, że wydawane polecenia i komentarze będą słyszane głośno i wyraźnie, bez rozpraszającego hałasu w tle. Mikrofon jest także wyposażony w wygodny panel dotykowy Tap-to-Mute (z ang. “dotknij, aby wyciszyć)”, dzięki czemu możesz szybko wyciszyć mikrofon jednym dotknięciem. Dodatkowo Seiren V3 Chroma jest wyposażony w cyfrowy ogranicznik wzmocnienia i możliwość monitorowania poziomu głośności mikrofonu, co zapewnia pełną kontrolę nad dźwiękiem.

Integracja RGB obsługuje 16,8 miliona kolorów i oferuje nieograniczone możliwości dostosowywania. Dzięki obsłudze oprogramowania Chroma RGB użytkownicy mogą synchronizować mikrofon z oświetleniem myszy Razer, klawiatury, zestawu słuchawkowego czy innych urządzeń peryferyjnych.

Mikrofon Razer Seiren V3 Mini

Dla tych, którzy potrzebują mikrofonu, który jest nieco bardziej przenośny, Seiren V3 Mini jest idealnym rozwiązaniem. Pomimo mniejszych rozmiarów nie wpływa to negatywnie na jakość dźwięku. Dalej posiada wbudowany mikser audio, który jest idealny dla twórców, którzy są w ciągłym ruchu. Podobnie jak jego większy odpowiednik, Seiren V3 Mini posiada czujnik wyciszenia poprzez dotknięcie oraz wskaźnik LED umożliwiający szybkie i łatwe sterowanie poziomami głośności. Integracja z Razer Synapse zwiększa kontrolę nad dźwiękiem i ułatwia personalizację ustawień. Kondensator mikrofonu o średnicy 14 mm został precyzyjnie dostrojony pod kątem czystości głosu, szczególnie w paśmie wyższych częstotliwości, a jego superkardioidalny wzór odbioru skupia się na Twoim głosie, jednocześnie powstrzymując niepożądane szumy.

Obydwa mikrofony zaprojektowano tak, aby można je było płynnie zintegrować z każdym środowiskiem gamingowym. Nie chodzi im tylko o wydajność, przyczyniają się również do podkreślenia wizualnego charakteru Twojego setupu. Seiren V3 Chroma został wyceniony na 129,99 USD / 149,99 EUR, co powinno przełożyć się w Polskich sklepach na kwotę wynoszącą. ok 650 zł. Seiren V3 Mini jest tańszy i kosztuje 59,99 USD / 59,99 EUR, czyli ok. 260 zł. Mikrofony można kupić na stronie internetowej Razer oraz u autoryzowanych sprzedawców.

Materiał zawiera linki afiliacyjne. Jest to rodzaj linków reklamowych umieszczanych w tekście, zapewniających nam ułamek prowizji od sklepów i porównywarek cen. Linki tego typu nie mają wpływu na nasze opinie.