Mecz Athletic – Barcelona – gdzie oglądać w TV i internecie?

Sprawdź, gdzie w telewizji i internecie oglądać mecz Athletic – Barcelona.

W tej kolejce hiszpańskiej La Liga Barcelona zmierzy się w wyjazdowym meczu z drużyną Athletic. Sprawdź, gdzie będzie go można obejrzeć w telewizji i internecie.

Athletic – Barcelona – gdzie oglądać w telewizji?

Mecz Athletic – Barcelona rozpocznie się dzisiaj, 3 marca o godzinie 21:00. Transmisja na żywo będzie dostępna na kanale Eleven Sports 1.

Athletic – Barcelona – gdzie oglądać w internecie?

Jeśli nie chcesz lub nie możesz oglądać meczu w tradycyjnej telewizji, masz taką możliwość dzięki serwisom streamingowym. Transmisja na żywo dostępna jest w serwisach CANAL+ Online z pakietem sportowym oraz Eleven Sports.

Przebywasz za granicą? Możesz oglądać mecze Ligi Mistrzów z polskim komentarzem, korzystając z sieci VPN. Dzięki temu będziesz mógł korzystać za granicą z polskich serwisów internetowych.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.