WordPress może być twoją tajną bronią… Jeśli tylko nauczysz się z niego odpowiednio korzystać

WordPress to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych silników do stawiania stron WWW. Według raportu SearchLogistic z 2024 roku, odsetek twórców korzystających z wspomnianego narzędzia wyniósł 43.2% (procent wszystkich działających obecnie domen internetowych). Rynek WordPressa w Polsce obejmuje zarówno twórców stron, jak i web developerów, agencje interaktywne, freelancerów oraz osoby, które próbują samodzielnie postawić własną witrynę.

Czy w raporcie LH.PL znajdziesz coś dla siebie?

Jeżeli na którekolwiek z poniższych pytań odpowiesz twierdząco, to… Tak, zdecydowanie powinieneś zapoznać się z najnowszym Raportem o Rynku Word Pressa.

  • Czy tworzysz strony WWW i nie wiesz jak wycenić swoją pracę?
  • Masz trudności w precyzyjnym zrozumieniu oczekiwań twoich klientów podczas tworzenia witryn internetowych?
  • Zdarzyło Ci się zlecać stworzenie strony WWW lub masz zamiar to zrobić, ale nie jesteś pewien, jakie są odpowiednie koszty takiego projektu?
  • Jesteś przedsiębiorcą i planujesz poszerzyć swoją działalność o witrynę e-commerce?

Raport WordPress 2024

Najnowszy raport marki LH.PL został stworzony w celu zgromadzenia wszystkich kluczowych danych na temat sposobów, w jaki polscy przedsiębiorcy oraz konsumenci korzystają z WordPressa. Dokument ma w założeniu zapewnić wsparcie twórcom stron internetowych w odpowiedniej wycenie swoich usług oraz pomóc klientom lepiej zrozumieć wszystkie koszty wynikające z współpracy z podwykonawcami.

Można więc śmiało powiedzieć, że tegoroczna edycja raportu służy jako kompleksowe źródło informacji, które zawiera cenne wskazówki dla obu stron standardowej współpracy podczas tworzenia witryn internetowych. Tak więc jeśli jesteś twórcom i chcesz poszerzyć swoją bazę klientów – na pewno znajdziesz w nim coś dla siebie. Jeżeli natomiast jesteś zleceniodawcom i planujesz założyć własną domenę, to również powinieneś zapoznać się z zawartymi w raporcie informacjami.

Skąd pobrać najnowszą wersję raportu?

Tegoroczna edycja dokumenty pojawiła się już na stronie marki LH.PL, a bezpośredni odnośnik do zakładki, z której możesz pobrać raport, znajdziesz poniżej. Dostęp do wyników badań jest darmowy.

Najnowsza wersja Raportu o Rynku WordPressa to ponad 130 stron wiedzy opartej na niemal 900 odpowiedziach zebranych przez od klientów oraz twórców stron.