Randka z gwiazdą – kiedy premiera 4. sezonu? Czy serial HBO MAX otrzyma kontynuację?

Serial Randka z gwiazdą na nowo zyskuje popularność w HBO MAX, a według serwisu Flix Patrol ten niepozorny tytuł znajduje się obecnie na drugim miejscu wśród najchętniej oglądanych produkcji na przytaczanej platformie streamingowej. Z tego też powodu postanowiłem sprawdzić, co już dzisiaj wiemy na temat ewentualnej kontynuacji serialu.

O czym jest serial Randka z gwiazdą?

Randka z gwiazdą to brytyjski serial komediowy opowiadający historię Jessie, która przypadkowo nawiązuje romantyczną relację z gwiazdą światowego kina (Tomem). Produkcja składa się aktualnie z trzech sezonów, a jej twórczynią jest Rose Matafeo, czyli aktorka wcielająca się jednocześnie w rolę głównej bohaterki tytułu. Na ten moment wśród najlepiej ocenianych epizodów serialu (według użytkowników portalu IMDb) znajdują się odcinki: pierwszy, drugi oraz szósty z sezonu trzeciego oraz trzeci z sezonu drugiego.

Obsada serialu Randka z gwiazdą

Randka z gwiazdą

W obsadzie serialu Randka z gwiazdą znajdują się następujący aktorzy:

  • Rose Matafeo,
  • Nikesh Patel,
  • Emma Sidi,
  • Al Roberts,
  • Joe Barnes,
  • Nic Sampson,
  • Lola-Rose Maxwell.

To oczywiście jedynie ta część obsady, którą możemy podziwiać w znaczącej liczbie odcinków.

Czy otrzymamy 4. sezon serialu Randka z gwiazdą?

Randka z gwiazdą

Powstanie kolejnego sezonu omawianej produkcji wydaje się bardzo prawdopodobne, choć w momencie pisania niniejszego artykułu jego premiera nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. Oznacza to, że ze strony HBO MAX nie pojawiły się żadne zapewnienia, które gwarantowałyby, że kontynuacja serialu trafi do sieci. Myślę jednak, że nie należy się tym specjalnie sugerować i warto wziąć pod uwagę fakt, iż od premiery ostatniego odcinka produkcji minął zaledwie nieco ponad miesiąc. Na ostateczne decyzje w sprawie powstania kolejnej części serialu będziemy więc musieli trochę poczekać.