Poly Voyager Free 60 UC — douszny kompan dla wymagających (recenzja)

W moje ręce, a raczej uszy trafiły słuchawki douszne Poly Voyager Free 60 UC, czy wysoka cena urządzenia jest usprawiedliwiona przez wysoką jakość wykonania i dźwięku?

Pierwsze wrażenia

Wyjmując z pudełka słuchawki Poly Voyager Free 60 UC, nie sposób nie zwrócić uwagi na ich rozmiar. Szczególnie na etui ładujące, które jest zdecydowanie większe niż w przypadku konkurencyjnych modeli. Wykonane z wysokiej jakości materiałów sprawia solidne i nowoczesne wrażenie. Same słuchawki są lekkie i ergonomiczne, z silikonowymi nakładkami zapewniającymi stabilne dopasowanie do ucha.

Lekka konstrukcja i ergonomiczny kształt sprawiają, że słuchawki są niezwykle wygodne w noszeniu. Nawet po kilku godzinach użytkowania nie powodują dyskomfortu, a silikonowe nakładki pewnie trzymają się w uszach, nawet podczas intensywnych ruchów.

Jakość dźwięku

Poly Voyager Free 60 UC to prawdziwa gratka dla miłośników czystego i klarownego brzmienia. Zarówno podczas słuchania muzyki, jak i rozmów telefonicznych dźwięk jest bogaty w detale, a głęboki bas i wyraźne soprany zapewniają przyjemne doznania audio. Słuchawki posiadają również funkcję ANC (aktywnej redukcji hałasu), która skutecznie tłumi szumy otoczenia, pozwalając skupić się na rozmowie lub ulubionym utworze.

Funkcje i czasy pracy na baterii

Poly Voyager Free 60 UC to nie tylko doskonała jakość dźwięku, ale również szereg przydatnych funkcji. Słuchawki pozwalają na wygodne sterowanie odtwarzaniem muzyki, odbieraniem połączeń i regulacją głośności. Słuchawki posiadają również przyciski do sterowania ANC, trybem mute oraz funkcją parowania z urządzeniami Bluetooth.

Na uwagę zasługuje również bardzo długi czas pracy na baterii. Jedno ładowanie słuchawek wystarcza na około 5 godzin rozmów z włączoną funkcją ANC i do 6 godzin bez ANC. Etui ładujące zapewnia dodatkowe 11 godzin pracy, co daje łącznie imponujący czas pracy na baterii wynoszący nawet 17 godzin.

W przypadku słuchania muzyki czas się jeszcze wydłuża. Poly Voyager Free 60 UC pozwolą na cieszenie się ulubionymi utworami przez 8 godzin plus dodatkowe 16 z etui. Co daje łączny czas odsłuchu na poziomie 24 godzin.

Dla kogo Poly Voyager Free 60 UC?

Poly Voyager Free 60 UC to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają:

  • Komfortowych i funkcjonalnych słuchawek do pracy i rozrywki: Długi czas pracy na baterii, wygodne dopasowanie do ucha i intuicyjne sterowanie sprawiają, że słuchawki te sprawdzą się zarówno podczas długich konferencji online, jak i relaksu przy ulubionej muzyce.
  • Doskonałej jakości dźwięku: Bogate w detale brzmienie, głęboki bas i wyraźne soprany to cechy, które docenią zarówno audiofile, jak i osoby ceniące wysoką jakość dźwięku podczas rozmów telefonicznych.
  • Skutecznej redukcji hałasu: Funkcja ANC pozwala skupić się na rozmowie lub ulubionym utworze, eliminując szumy otoczenia.

Poly Voyager Free 60 UC to bezprzewodowe słuchawki douszne, które łączą w sobie doskonałą jakość dźwięku, komfort użytkowania, długi czas pracy na baterii i szereg przydatnych funkcji. Choć ich cena jest dość wysoka, to z pewnością warte są rozważenia jeśli szukacie słuchawek premium do pracy i rozrywki.