Odnalezieni sezon 2 – kiedy premiera na HBO MAX? Czy popularny serial otrzyma kontynuację?

Odnalezieni to amerykański serial telewizyjny, który miał swoją premierę na antenie NBC w październiku poprzedniego roku. Produkcja trafiła również do biblioteki tytułów HBO MAX, gdzie cieszy się obecnie sporą popularnością wśród polskich użytkowników serwisu. Serial skupia się na specjalistce od odnajdywania osób zaginionych (Gabi Mosely) i jej zespole współpracowników, którzy starają się rozwiązać sprawy zignorowane lub zapomniane przez organy ścigania oraz mainstreamowe media.

Odnalezieni sezon 2 – czy popularny serial otrzyma kontynuację?

Portal należący do telewizji NBC potwierdził, że serial Odnalezieni powróci z 2. sezonem. Wspomniana zapowiedź pojawiła się w sieci pod koniec listopada 2023 roku, jednak nie zawarto w niej żadnych konkretnych informacji, które sugerowałyby dokładką datę debiutu nowych odcinków. Finał pierwszej odsłony produkcji miał miejsce 16 stycznia 2024 roku, a więc kolejne epizody najprawdopodobniej trafią do widzów w okolicy października (podobnie jak miało to miejsce przy poprzednim sezonie). Ich debiut na HBO MAX może być jednak przesunięty w czasie.

Obsada serialu Odnalezieni

Odnalezieni sezon 2 premiera
  • Shanola Hampton jako Gabi Mosely
  • Mark-Paul Gosselaar jako Sir
  • Gabrielle Walsh jako Lacey Quinn
  • Kelli Williams jako Margaret Reed
  • Brett Dalton jako Mark Trent
  • Arlen Escarpeta jako Zeke Wallace
  • Karan Oberoi jako Dhan Rana
  • Azaria Carter jako Detektyw Shaker

O czym jest serial Odnalezieni?

Serial Odnalezieni skupia się na pracy bohaterki o imieniu Gabi Mosely oraz jej zespołu zarządzania kryzysowego, których głównym zadaniem jest poszukiwanie nieodnalezionych osób przy zastosowaniu dość niekonwencjonalnych metod. Dramat śledzi losy specjalistów skupionych w dużej mierze na rozwiązywaniu spraw pominiętych przez organy ścigania oraz media.

Zespół ekspertów kierowany przez główną bohaterkę składa się z osób, które same zostały porwane lub mają bliską osobę, która doświadczyła uprowadzenia. Gabi, która sama jako nastolatka padła ofiarą porwania, w tajemnicy uprowadziła mężczyznę, który ją wówczas skrzywdził i trzyma go zamkniętego w piwnicy od siedmiu miesięcy. Główna bohaterka wykorzystuje wiedzę przestępcy, by pomóc sobie w rozwiązywaniu kolejnych kryminalnych spraw.