Czy serial Halo doczeka się 3 sezonu? Sprawdź, co już wiemy

Zbieram w jednym miejscu najważniejsze informacje na temat 3 sezonu serialu Halo.

Serial Halo zadebiutował z 1 sezonem w marcu 2022 roku. Praktycznie od razu stał się jedną z najchętniej oglądanych produkcji od Paramount. Widzowie oraz recenzenci w zdecydowanej większości byli zadowoleni. W serwisie Rotten Tomatoes obraz otrzymał ocenę na poziomie 70 % dla 1 sezonu oraz 89 % dla kontynuacji. Nieco gorzej to wygląda w przypadku widzów, jednak negatywne oceny dotyczą przede wszystkim odejścia od kanonu w niektórych miejscach.

Halo opowiada historię wojny pomiędzy Dowództwem Kosmicznym Narodów Zjednoczonych i Przymierzem, które jest sojuszem różnych ras i ma w planach zniszczenie ludzkości. Oczywiście w serialu zobaczymy oddziały superżołnierzy, którzy nazywani są Spartanami, z Mater Chiefem na czele.

Czy będzie 3 sezon Halo?

W chwili pisania tego artykułu Paramount jeszcze oficjalnie nie poinformował o zamówieniu 3 części. Jesteśmy świeżo po opublikowaniu finałowego odcinka, w związku z czym będziemy musieli poczekać minimum kilka dni na ruchy ze strony producenta. Możemy jednak śmiało podejrzewać, że doczekamy się kontynuacji. W sieci wrze po premierze najnowszego odcinka, a widzowie są wręcz zachwyceni tym, jak twórcy podeszli to przedstawienia finalnych wydarzeń tego sezonu. Po wpisaniu frazy Halo w sieci, macie prawie 100 % pewność, że natraficie na opinie typu “10/10” lub “awesome”.

Co więcej, na temat potencjalnej kontynuacji wypowiedział się także jeden z aktorów, a dokładnie Joseph Morgan, który wciela się w postać Jamesa Ackersona.

Wiem, że serial został dobrze przyjęty przez krytyków. Wiem też, że mieliśmy pozytywną i pełną pasji odpowiedź ze strony fanów. Wyniki oglądalności również były świetne. To tyle. Tyle wiem. Czekam aż telefon zadzwoni. Bardzo bym chciał wrócić i zrobić kolejny sezon (…) 3 sezon będzie epicki przez wprowadzenie Flood. Jestem pełen nadziei.

Prawdopodobnie ogłoszenie zamówienia kontynuacji to tylko kwestia czasu.

Obsada

Seriale akcji mają to do siebie, że często giną w nich postacie, które lubimy i chcielibyśmy, aby na ekranie pozostały jak najdłużej. Zapewne po ogłoszeniu kontynuacji dowiemy się, jaka będzie pełna obsada, jednak na tę chwilę możemy być pewni tylko tego, że na pewno w serialu ponownie pojawi się Pablo Schreiber w roli Master Chiefa oraz Cortana.

Wszystkie odcinki, które składają się na dwa sezony możesz obejrzeć na platformie SkyShowtime.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.