Wielki serialowy hit powraca. O czym będzie nowy Skazany na śmierć?

Prison Break powraca! O czym będą nowe odcinki Skazanego na śmierć?

Pierwszy sezon Prison Break miał swoją premierę w 2005 roku. Serial stał się wielkim hitem i ostatecznie doczekał się 5 sezonów. Za jakiś czas dzięki Hulu będziemy mogli zapoznać się z nowymi opowieściami ze świata Skazanego na śmierć.

O czym był serial Skazany na śmierć?

Całą opowieść napędza przede wszystkim pierwszy sezon serialu Prison Break. Głównym bohaterem jest Michael Scofield, w którego rolę wciela się Wentworth Miller. Jego brat, Lincoln Burrows został skazany na karę śmierci w więzieniu Fox River. Michael jest przekonany o niewinności swojego brata i za wszelką cenę chce go uwolnić. Przygotowuje plan, przez który sam trafia do więzienia. Mało kto jednak wie, że to właśnie on projektował więzienie Fox River, więc budynek zna jak własną kieszeń. Co więcej, na ciele ma wytatuowany plan pod niepozornie wyglądającą grafiką. W kolejnych odcinkach dowiadujemy się, czy z pozoru idealny plan ma szanse na powodzenie.

O czym będzie nowy Prison Break?

Fabuła, a nawet jej szczątkowy zarys jest wciąż trzymany w wielkiej tajemnicy. Jedyne, co wiadomo na temat produkcji to fakt, że nie będzie to ani kontynuacja, ani odświeżona wersja. Twórcy mają nam zapewnić całkowicie nową historię, która będzie osadzona w świecie Skazanego na śmierć.

Nie ma się także co spodziewać członków oryginalnej obsady. Jak wiemy, już kilka lat temu Wentworth Miller poinformował, że nie pojawi się w produkcjach spod szyldu Prison Break. Scenarzystą oraz producentem wykonawczym serialu będzie Elgin James, czyli twórca spin-offu Sons of Anarchy, Mayans M.C.

Kiedy premiera?

Produkcja nowej wersji Prison Break jest jeszcze na bardzo wczesnym etapie. Aktualnie nie jest znany nawet przybliżony okres premiery. Możemy się spodziewać, że na serial poczekamy kilka dobrych lat.