Jeszcze więcej Harlana Cobena od Netflix. Plany są obiecujące

Jesteś fanem Harlana Cobena i seriali na podstawie jego twórczości? Te informacje cię zainteresują.

Na początku tego roku na platformie Netflix pojawił się kolejny serial, który jest ekranizacją powieści Harlana Cobena. Już mnie nie oszukasz do teraz cieszy się sporą popularnością. Na szczęście to jeszcze nie koniec, ponieważ władze platformy mają kolejne plany na jeszcze więcej opowieści na podstawie historii stworzonych przez amerykańskiego pisarza. Przypomnijmy, że Coben popisał z serwisem umowę, która opiewa na ekranizację 26 książek. Autor zapowiedział już, że powstanie prawdopodobnie wielosezonowy serial na podstawie cyklu Myron Bolitar. Co więcej, powstaje także polska produkcja pod tytułem Tylko jedno spojrzenie. Premiera będzie miała miejsce prawdopodobnie na samym początku 2025 roku.

Nieco więcej dowiedzieliśmy się także o kolejnych 2 miniserialach, które będą produkowane przez Netflix.

O krok za daleko

Fabuła książki O krok za daleko opowiada historię ojca, który desperacko poszukuje swojej zaginionej córki. Tropy prowadzą do Central Parku, gdzie okazuje się, że dziewczyna jest bezdomna i uzależniona od narkotyków. Co więcej, w mieszkaniu, które zajmuje zostają znalezione zwłoki. Za scenariusz ma odpowiadać Danny Brocklehurst, który pracował przy takich produkcjach jak Już mnie nie oszukasz, The Stranger czy Safe.

Tęsknie za tobą

Główną bohaterką Tęsknie za tobą jest detektyw, która na skutek kilku niespodziewanych wydarzeń wraca do dwóch spraw ze swojej przeszłości. Jedna dotyczy jej narzeczonego, który pozostawił ją wiele lat temu. Druga z kolei skupia się wokół morderstwa jej ojca policjanta, do którego doszło kilkanaście lat temu. Scenariuszem zajmie się Victoria Asare-Archer, która pracowała przy produkcji Zostań przy mnie.