GeForce RTX 4070 Ti Super – gdzie kupić?

Czy jeszcze przed oficjalną premierą GeForce RTX 4070 TI Super, znajdziemy nowe karty NVIDII w sklepach?

Wszystkie informacje o nowych kartach graficznych NVIDII poruszyłem w osobnym temacie. Dodatkowo dokładniej przyjrzałem się samemu RTX 4070 Ti Super, zastanawiając się jeszcze przed jego premierą czy warto na niego czekać. Pora jednak sprawdzić, czy karty są już dostępne w sklepach oraz jak prezentują się ich ceny. 

GeForce RTX 4070 Ti Super – cena

Znamy już oficjalną cenę najnowszej karty od NVIDII. RTX 4070 Ti Super został wyceniony na 799 dolarów, co przełoży się w naszym kraju na 3999 zł. Jednak pamiętajcie, że ta dotyczy tylko najtańszych podstawowych modeli. Każdy producent przygotowuje przynajmniej po kilka wariatów nowego GeForce. Spodziewamy się, że w sklepach możemy znaleźć nawet i 40 różnych modeli. Dodatkowo pamiętajmy, że podobnie jak miało to miejsce w przypadku wersji podstawowej, NVIDIA nie przygotowuje edycji Founders  NVIDIA RTX 4070 Ti Super. 

Cena RTX 4070 Ti Super oraz RTX 4070 Super

GeForce RTX 4070 Ti Super – dostępność

Niestety na chwilę obecną żaden ze sklepów nie wprowadził możliwości złożenia zamówień przedpremierowych. Nawet na stronie NVIDII, jedyną opcją jest pozostawieniu adresu e-mail w celu uzyskaniu informacji o dostępności.

Nie oznacza to, że nie znamy już przykładowych cen nowych kart GeForce. Jedynym ze sklepów, który ujawnił rąbka tajemnicy jest ProShop. Co prawda żadna z widocznych kart, nie posiada ceny sugerowanej, jednak różnice nie są tak duże, jak bywało wcześniej. Oznacza to, że być może nie mamy do czynienia z tak zwanymi place holdereami a sklep postanowił zaprezentować już finalne ceny. Jednak by to potwierdzić, musimy poczekać do premiery RTX 4070 Ti Super.

Aktualne oferty

Sprzedaż nowych kart ruszyła o godzinie 15, jednak na chwilę obecną liczba ofert nie powala. Dodatkowo w MediaExpercie nowe GPU są dostępne w cenie niemal 2000 zł wyższej, niż wynosi sugerowana, cenie. Błąd systemu? Będziemy aktualizować temat, gdy tylko w większej ilości sklepów pojawią się nowe oferty na RTX 4070 Ti Super.

Materiał może zawierać linki afiliacyjne. Jest to rodzaj linków reklamowych umieszczanych w tekście, zapewniających nam ułamek prowizji od sklepów i porównywarek cen. Linki tego typu nie mają wpływu na nasze opinie.