Mecz Napoli – Barcelona – gdzie oglądać w TV i w internecie?

Sprawdź, gdzie w telewizji i internecie oglądać mecz Porto – Arsenal.

Mecz Napoli – Barcelona to zdecydowanie jedno z najciekawszych spotkań, które zostanie rozegrane w tej kolejce Ligi Mistrzów. Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję na żywo w telewizji i internecie.

Napoli – Barcelona – gdzie oglądać w telewizji?

Mecz Napoli – Barcelona rozpocznie się dzisiaj, 21 lutego o godzinie 21:00. Transmisja na żywo z polskim komentarzem będzie dostępna na kanale Polsat Sport Premium 1.

Napoli – Barcelona – gdzie oglądać w telewizji?

Jeśli nie chcesz lub nie możesz oglądać meczu w tradycyjnej telewizji, z pomocą przychodzą serwisy internetowe. Mecz Napoli – Barcelona na żywo obejrzysz na platformie Polsat BOX GO oraz w serwisie CANAL+ Online, jeśli dokupisz dodatkowy pakiet o nazwie Wielka Piłka.

Przebywasz za granicą? Możesz oglądać mecze Ligi Mistrzów z polskim komentarzem, korzystając z sieci VPN. Dzięki temu będziesz mógł korzystać za granicą z polskich serwisów internetowych.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.