Mecz Porto – Arsenal – gdzie oglądać w TV i internecie?

Sprawdź, gdzie w telewizji i internecie oglądać mecz Porto – Arsenal.

Jednym ze spotkań aktualnej kolejki Ligi Mistrzów jest mecz pomiędzy drużynami Porto i Arsenalu. Sprawdź, gdzie możesz obejrzeć transmisję na żywo w telewizji i internecie.

Porto – Arsenal – gdzie oglądać w telewizji?

Mecz Porto – Arsenal rozpocznie się dzisiaj, 21 lutego o godzinie 21:00. Transmisja na żywo będzie dostępna na kanale Polsat Sport Premium 2.

Porto – Arsenal – gdzie oglądać w internecie?

Jeśli nie masz możliwości lub nie chcesz oglądać meczu w tradycyjnej telewizji, masz taką możliwość za pośrednictwem internetu. Mecz Porto – Arsenal będzie transmitowany na żywo w serwisie Polsat BOX GO. Możliwość obejrzeniu meczu mają także abonenci CANAL+ Online po wykupieniu pakietu Wielka Piłka.

Przebywasz za granicą? Możesz oglądać mecze Ligi Mistrzów z polskim komentarzem, korzystając z sieci VPN. Dzięki temu będziesz mógł korzystać za granicą z polskich serwisów internetowych.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.