Szukasz świątecznego filmu dla dzieci? Sprawdź najlepsze propozycje na Netflix, HBO Max i Disney Plus

Sprawdź, jakie świąteczne filmy dla dzieci dostępne są na najpopularniejszych platformach VOD, takich jak Netflix, HBO Max i Disney Plus.

Święta to czas, który najchętniej spędzamy z całą rodziną. Wiąże się on jednak z wieloma obowiązkami, w związku z czym warto pomyśleć o tym, żeby w tej chwili dzieci mogły zająć się czymś dla siebie ciekawym. Postanowiłem przejrzeć najpopularniejsze serwisy VOD w poszukiwaniu najciekawszych propozycji filmowych dla najmłodszych.

Charlie i fabryka czekolady

Kadr z filmu Charlie i fabryka czekolady

Charlie i fabryka czekolady to doskonała propozycja zarówno dla młodszych, jak i nieco starszych widzów. Film opowiada historię chłopca, który wraz z grupką innych dzieci ma możliwość zwiedzania tytułowej fabryki czekolady, którą prowadzi nietuzinkowy Willy Wonka. Film jest dostępny na Netflix.

Grinch

Kadr z filmu Grinch

Akcja animacji Grinch rozgrywa się w Ktosiowie. Złośliwy potwór Grinch zrobi wszystko, aby zepsuć święta swoim sąsiadom. Czy małej dziewczynce uda się uratować magię tego wyjątkowego czasu? Film dostępny jest na Netflix.

Uciekające kurczaki: Era Nuggetsów

Kadr z filmu Uciekające kurczaki: Era Nuggetsów

Kto by pomyślał, że z pozoru zwyczajne kurczaki mogą być tak odważne? W tym filmie banda nieustraszonych opierzonych zwierzaków będzie musiała sobie poradzić z kolejnym zagrożeniem. Tym razem jest to pobliska farma, która ma w stosunku do ptaków nieprzyjacielskie zamiary. Film Uciekające kurczaki: Era Nuggetsów dostępny jest na Netflix.

Miki ratuje Gwiazdkę

Kadr z filmu Miki ratuje święta

Co się stanie, kiedy niezdarny pies Pluto doprowadzi do wypadku, przez który Mikołaj gubi prezenty? Do akcji musi wkroczyć Myszka Miki, która wraz z przyjaciółmi rusza na Biegun Północny, aby uratować Święta. Film dostępny na Disney Plus.

Kraina Lodu

Kadr z filmu Epoka Lodowcowa

Kraina Lodu to zdecydowanie jedna z najlepszych i najpiękniejszych bajek ostatnich lat. W święta na prawdę warto pokazać dzieciom przygody Anny, Elzy, Kristfoota i Olafa. Bajka jest dostępna na Disney Plus.

Epoka Lodowcowa

Kadr z filmu Epoka Lodowcowa

Epoka Lodowcowa opowiada o zwariowanej grupie, w której skład wchodzi Mamut, Tygrys i Leniwiec. Ich misją jest pomoc w powrocie małego chłopca do jego ojca. W związku z tym ruszają w pełną przygód podróż przez lodowiec. Film dostępny jest na Disney Plus.

Hotel Sinestra

Kadr z filmu Hotel Sinestra

11-letnia Ava spędza zimowe wakacje w hotelu Sinestra wraz ze swoimi rodzicami. Fakt, są trochę nadopiekuńczy. Dziewczynka życzy sobie, aby choć na chwilę zniknęli. Kolejnego ranka okazuje się, że wokół nie ma żadnych dorosłych. Tak właśnie rozpoczyna się wielka zimowa impreza dzieciaków. Film jest dostępny na HBO Max.

Pat the Dog: Santa Pat

Kadr z filmu Pat the Dog: Santa Pat

Zdarzyła się straszna rzecz. Gołębie wypięły sanie świętego Mikołaja razem ze wszystkimi prezentami. Co więcej, uwalniają renifery z zaprzęgu, przez co święta są zagrożone. Pat robi co tylko może, żeby odzyskać prezent Loli. Ta z kolei, wraz ze swoim przyjacielem Victorem stara się uratować renifery przed hyclem. Film dostępny na HBO Max.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.

vod