Przygotuj się na wigilijny wieczór i sprawdź najlepsze aplikacje na telefon z polskimi kolędami

Jeśli chcesz przygotować się na wigilijny wieczór i mieć pod ręką teksty najpopularniejszych polskich kolęd, to koniecznie sprawdź kilka użytecznych aplikacji w tym segmencie. W niniejszym artykule znajdziesz listę proponowanych przeze mnie programów oraz kilka bonusowych propozycji, które mogą okazać się przydatne podczas budowania świątecznej atmosfery.

Aplikacje na telefon z polskimi kolędami

Obecnie w sieci znajdziecie całkiem sporo aplikacji wyposażonych w teksty świątecznych piosenek, jednak tylko część z nich posiada słowa polskich kolęd. Poniżej zebrałem kilka użytecznych pozycji w tej wąskiej kategorii, które z całą pewnością przydadzą się podczas wigilijnego wieczoru.

Część proponowanych przeze mnie programów posiada zarówno teksty, jak i podkłady muzyczne do popularnych utworów. Oznacza to, że po podłączeniu smartfonu do głośnia (np. przy pomocy kabla Jack 3.5 mm lub łączności Bluetooth) możecie dodatkowo nagłośnić całe przyjęcie. Przytaczane aplikacje można pobrać za darmo, a więc ich instalacja nie wymaga żadnych dodatkowych opłat.

Świąteczne playlisty

Stworzenie świątecznej atmosfery z całą pewnością będzie o wiele prostsze, jeśli całym przygotowaniom będzie towarzyszyła odpowiednia muzyka. Na popularnych platformach streamingowych znajdziecie obecnie całą masę playlist oraz stacji radiowych, które wprowadzą domowników w wigilijny nastrój.

  • Świąteczne utwory Polskiego Radia | YouTube
  • Playlista Polskie Święta | Spotify
  • Polskie piosenki oraz kolędy | Tidal

Na każdym z przytaczanych serwisów umieszczono setki świątecznych albumów oraz składanek, a więc wybór jest naprawdę szeroki.