Kicia Kocia 3 już w kinach. Kiedy premiera 3. sezonu na Netflix?

Animacja dla dzieci — Kicia Kocia, przebojem wdarła się na szczyt najpopularniejszych seriali Netflix w Polsce. Kiedy premiera 3. sezonu?

Kicia Kocia to polska produkcja

Najnowszy przebój na Netflix to polska produkcja. Serial Kicia Kocia jest bowiem oparty na serii bestsellerowych książek dla najmłodszych autorstwa Anity Głowińskiej. Animacja, podobnie jak pierwowzór, opowiada nam losy tytułowej Kici Koci, która wraz z przyjaciółmi przeżywa mnóstwo przygód. Dzieło Anity Głowińskiej zyskało uznanie także, za swoje walory edukacyjne i wychowawcze.

Każdy sezon składa się z kilku krótkich odcinków. Netflix postanowił jednak obrać nieco inną drogę i połączył ze sobą poszczególne odcinki w jeden, ale za to dłuższy, który możemy traktować jako zamknięty sezon. Tym samym na Netflix znajdują się obecnie dwa, 44-minutowe odcinki (sezony) Kici Koci. Co jednak z trzecim sezonem?

Kica Kocia 3 w kinach

Popularność bajki Kicia Kocia sprawiła, że najnowszy, świąteczny sezon serialu trafił w pierwszej kolejności do kin. Kicia Kocia pod choinkę to 42-minutowa animacja, na którą składa się siedem krótszych opowieści z życia tytułowej bohaterki, w tym:

  1. Kicia Kocia – zima
  2. Kicia Kocia gotuje
  3. Kicia Kocia w pociągu
  4. Kicia Kocia sprząta
  5. Kicia Kocia w bibliotece
  6. Kicia Kocia nie może zasnąć
  7. Kicia Kocia i świąteczna niespodzianka

Wszystkie odcinki 3 sezonu od 8 grudnia można oglądać w kinach w całej Polsce, m.in. w sieci Helios.

Kicia Kocia sezon 3 – kiedy premiera na Netflix?

Nie mamy jeszcze oficjalnego potwierdzenia, kiedy i czy w ogóle Kicia Kocia 3 trafi na Netflix, ale widząc popularność polskiej produkcji, możemy śmiało założyć, że premiera nowych odcinków Kici Koci na Netflix, nastąpi tak szybko, jak to tylko możliwe.

Gdy tylko będziemy wiedzieć coś więcej na temat premiery 3. sezonu Kici Koci na Netflix, to powyższy wpis zostanie zaktualizowany.