Yellowstone bez głównej gwiazdy? Czy Kevin Costner wróci w finale serialu?

Wokół powrotu Kevina Costnera na plan Yellowstone pojawia się mnóstwo plotek. Jaki może być finał całej sytuacji?

Już na początku 2023 roku świat obiegła informacja, że Kevin Costner chce opuścić serial Yellowstone po premierze 5 sezonu. Następnie okazało się, że ten ma być ostatnim, i 2 część serii zakończy opowieść o ranczu Duttonów. Mówi się, że jednym z powodów sporu pomiędzy aktorem a twórcą były kwestie finansowe. Wiele osób pogodziło się już z faktem, że w ostatnich odcinkach, które mają pojawić się pod koniec tego roku zabraknie głównej gwiazdy. Może się jednak okazać inaczej, o ile oba obozy dojdą do porozumienia.

Czy Costner wróci do Yellowstone?

W serwisie Puck News pojawiły się nowe informacje mówiące o możliwym powrocie Kevina Costnera do obsady Yellowstone, a konkretnie chodzi o odcinki 2 części 5 sezonu. Podobno przedstawiciele aktora zwrócili się do Taylora Sheridana z prośbą o możliwość powrotu aktora na plan, aby ten wziął udział w nagraniu finałowych odcinków serialu. Ten jednak miał odpowiedzieć, że w sumie to jest zadowolony z tego, jak wygląda finał serii bez udziału głównego bohatera. Przy okazji potwierdził, że okaże postaci szacunek, co może oznaczać, że John Dutton nie zginie gdzieś poza kadrem po to, aby rodzina mogła go opłakiwać w ciszy.

Ekipa ma wrócić na plan wiosną 2024 roku, w związku z czym już niedługo powinniśmy otrzymać oficjalne informacje na temat tego, czy Kevin Costner ostatecznie pojawi się w ostatnich odcinkach Yellowstone, czyli w 2 części 5 sezonu.

Ile odcinków zostało?

Aktualnie 5 sezon składa się z 8 odcinków. Do pełnego zakończenia zarówno tej serii, jak i całego serialu pozostało jeszcze 6 epizodów. Premiera zaplanowana jest na listopad 2024 roku.

Aktualnie wszystkie 5 sezonów można oglądać na platformie SkyShowtime. Jeśli jednak nie wiesz, czy warto skupiać się na serialu, a masz dostęp do Netflixa, tam zobaczysz dwie pierwsze serie. Bardzo jednak możliwe, że tak mocno wciągniesz się w opowieść, że wkrótce będziesz chciał obejrzeć dalszą część historii rancza Duttonów.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.