Krwawy Kubuś Puchatek powraca. Nie uwierzysz, kto mu towarzyszy

Pamiętasz film Puchatek: Krew i Miód? Kontynuacja będzie jeszcze bardziej krwawa.

Horrory mają to do siebie, że ich tematyka może być bardzo szeroka. Od duchów, nawiedzeń, opętań, demonów, czarownic, wampiry, wilkołaki, psychopatów i tak mógłbym wymieniać jeszcze bardzo długo. W tym gatunku znajdzie się także miejsce dla postaci, które kiedyś kojarzył nam się tylko z beztroskim dzieciństwem. Nie tak dawno na rynku zadebiutował film Puchatek: Krew i miód. Mimo słabych recenzji cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Nie dziwi więc fakt, że powstanie kolejna część, szczególnie, że produkcja przy budżecie zaledwie 100 000 dolarów, zarobiła około 6 milionów zielonych.

O czym będzie Puchatek: Krew i miód 2?

Dla Puchatka, Prosiaczka, Tygryska i Sowy zbliża się fatalny czas. Krzysiu wyjawił światu fakt ich istnienia, przez co dalsze życie w Stumilowym lesie może być dla nich zagrożeniem. Postanawiają zemścić się na Krzysiu za to, co zrobił i wyruszają do miasteczka Ashdown. Po drodze zostawiają krew, śmierć i zniszczenie chcąc pokazać, że są silniejsi niż kiedykolwiek.

Obsada

W filmie Puchatek: Krew i Miód 2 wystąpią m.in.:

  • Scott Chambers
  • Ryan Oliva
  • Tallulah Evans
  • Lewis Santer
  • Marcus Massey
  • Simon Callow
  • Alec Newman
  • Teresa Banham

Kiedy premiera?

Dokładna data premiery filmu Puchatek: Krew i Miód nie jest jeszcze znana. Wiadomo jednak, że w kinach pojawi się jeszcze w 2024 roku.

Gdzie obejrzeć pierwszą część?

Jeśli jeszcze nie widziałeś pierwszej części filmu Puchatek: Krew i Miód, masz taką możliwość w serwisach VOD. Film jest dostępny w abonamencie Amazon Prime Video.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.