iPhone 14 Pro MAX na promocji w Lidlu! Jest tylko jeden haczyk

iPhone 14 Pro MAX został zaprezentowany podczas wrześniowego eventu Apple w 2022 roku. Urządzenie – pomimo dwóch lat na karku – nadal pozostaje jednym z najmocniejszych flagowców na rynku. Nieco zaskakujący wydaje się więc fakt, iż topowy smartfon amerykańskiej marki trafił do sprzedaży w jednym z najbardziej rozpoznawalnych dyskontów. Niestety w całej tej akcji istnieje pewien haczyk, ponieważ nie każdy będzie mógł sobie pozwolić na zakup urządzenia.

iPhone 14 Pro MAX na promocji

Omawiana w niniejszej publikacji oferta pojawiła się na stronie niemieckiego oddziału Lidla i to właśnie przez nią będzie można zamówić telefon. Flagowiec kosztuje tam w przybliżeniu 1478 Euro, co przelicza się obecnie na około 6400 złotych. Kwota ta dotyczy wariantu wyposażonego w 256 GB pamięci wewnętrznej, a więc nie jest to najtańsza konfiguracja w jakiej występuje urządzenie.

  • iPhone 14 Pro MAX w wersji 256 GB | Cena: około 6400 złotych (1478 Euro) | Link

Aktualnie dostępność omawianego flagowca w popularnych sklepach z elektroniką jest mocno ograniczona, co wynika bezpośrednio z niedawnej premiery iPhone’a 15 oraz iPhone’a 15 Pro. Apple regularnie usuwa ze sprzedaży starsze telefony, po to by wzbudzić większe zainteresowanie najnowszymi pozycjami w swoim portfolio. W Media Expert znajdziemy jednak egzemplarze iPhone’a 14 Pro MAX w wersji oferujące 256 GB miejsca na pliki.

  • iPhone 14 Pro MAX w wersji 256 GB | Cena: 6599 złotych | Link

Urządzenie jest w tej ofercie nieco droższe, jednak należy wziąć pod uwagę dwie istotne kwestie, które przemawiają za skorzystaniem z usługi popularnego dystrybutora elektroniki. Pierwsza z nich to o wiele mniej skomplikowany proces ewentualnej odsyłki produktu na gwarancję, a druga to dodatkowe koszty związane ze sprowadzaniem smartfonu z zagranicy.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.