Mecz Inter – Atletico Madryt – gdzie oglądać w TV i internecie?

Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz Ligi Mistrzów pomiędzy Inter Mediolan i Atletico Madryt.

Największe międzynarodowe rozgrywki klubowe weszły już w fazę pucharową. Jednym ze spotkań w ramach tej kolejki będzie starcie pomiędzy Interem Mediolan i Atletico Madryt. Gdzie obejrzeć mecz w telewizji i internecie?

Inter Mediolan – Atletico Madryt – gdzie oglądać w telewizji?

Mecz Inter Mediolan – Atletico Madryt rozpocznie się dzisiaj, 20 lutego o godzinie 21:00. Transmisja na żywo ze spotkania będzie dostępna na kanale Polsat Sport Premium 1.

Inter Mediolan – Atletico Madryt – gdzie oglądać w internecie?

Jeśli nie chcesz lub nie masz możliwości obejrzenia meczu w tradycyjnej telewizji, możesz to zrobić dzięki serwisom streamingowym. Mecz Inter Mediolan – Atletico Madryt można obejrzeć na żywo w serwisie Polsat BOX GO oraz w CANAL+ Online z wykupionym pakietem Wielka Piłka.

Przebywasz za granicą? Możesz oglądać mecze Ligi Mistrzów z polskim komentarzem, korzystając z sieci VPN. Dzięki temu będziesz mógł korzystać za granicą z polskich serwisów internetowych.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.