Mecz PSV – Borussia Dortmund – gdzie oglądać w TV i internecie?

Sprawdź, gdzie oglądać mecz PSV – Borussia Dortmund, który zostanie rozegrany w ramach Ligi Mistrzów.

Już jutro będziemy świadkami kolejnych meczów rozgrywanych w ramach Ligi Mistrzów. Jednym ze spotkań będzie starcie PSV oraz Borusii Dortmund. Gdzie obejrzeć mecz w telewizji i w internecie?

PSV – Borussia Dortmund – gdzie obejrzeć w telewizji?

Mecz PSV – Borussia Dortmund rozpocznie się dzisiaj, 20 lutego o godzinie 21:00. Transmisja na żywo ze spotkania będzie dostępna na kanale Polsat Sport Premium 2.

PSV – Borussia Dortmund – gdzie obejrzeć w internecie?

Jeśli nie chcesz lub nie masz możliwości obejrzenia meczu w tradycyjnej telewizji, możesz to zrobić dzięki serwisom streamingowym. Mecz PSV – Borussia Dortmund można obejrzeć na żywo w serwisie Polsat BOX GO oraz w CANAL+ Online z pakietem Wielka Piłka.

Przebywasz za granicą? Możesz oglądać mecze Ligi Mistrzów z polskim komentarzem, korzystając z sieci VPN. Dzięki temu będziesz mógł korzystać za granicą z polskich serwisów internetowych.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.