Kiedy gra Iga Świątek? Sprawdź, gdzie i o której oglądać turniej w Dubaju

Sprawdź, gdzie i o której oglądać transmisję z meczu Igi Świątek ze Sloane Stephens.

Iga Świątek po fantastycznej wygranej w turnieju w Dosze, dzisiaj rozpocznie rywalizację w kolejnych rozgrywkach. Tym razem będzie to turniej WTA w Dubaju. Numer 1 światowego rankingu otrzymała wolny los, w związku z czym rozpoczyna swoje zmagania od 2 rundy, w której zmierzy się z amerykanką Sloane Stephens, która aktualnie zajmuje 41 lokatę w rankingu WTA. Gdzie i o której godzinie oglądać mecz?

Iga Świątek – Sloane Stephens – gdzie oglądać w telewizji?

Mecz Iga Świątek – Sloane Stephens rozpocznie się we wtorek, 20 lutego o godzinie 16:00. Transmisja na żywo ze spotkania dostępna będzie na kanale Canal+ Sport.

Iga Świątek – Sloane Stephens – gdzie oglądać w internecie?

Jeśli nie masz możliwości lub nie chcesz oglądać meczu w tradycyjnej telewizji, masz taką możliwość za pośrednictwem internetu. Transmisja na żywo ze spotkania Iga Świątek – Sloane Stephens dostępna będzie w serwisie CANAL+ Online. Po wykupieniu pakietu z CANAL+ możemy oglądać go także na platformie Player.pl.

Przebywasz za granicą? Możesz oglądać mecze Ligi Mistrzów z polskim komentarzem, korzystając z sieci VPN. Dzięki temu będziesz mógł korzystać za granicą z polskich serwisów internetowych.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.