Informacja Zwrotna – kiedy premiera? O czym będzie nowy serial Netflixa? Jaką książkę warto przeczytać przed seansem?

Informacja Zwrotna to nowa produkcja Netflixa oparta na bestsellerowej powieści Jakuba Żulczyka. Pisarz jest również autorem świetnie przyjętej książki pt. Ślepnąc od Świateł, której serialowa adaptacja odniosła ogromny sukces na HBO MAX. W niniejszej publikacji znajdziesz wszystkie najważniejsze wiadomości na temat Informacji Zwrotnej oraz dokładną datę premiery tytułu.

O czym będzie Informacja Zwrotna? Jaką książkę warto przeczytać przed seansem?

Serial Informacja Zwrotna opowie o ojcowskim dramacie oraz walce z własnymi słabościami głównego bohatera, czyli Marcina Kani. W sieci pojawił już zarys fabuły produkcji, który brzmi następująco: uzależniony od alkoholu były muzyk rockowy wyrusza w szaloną podróż w najciemniejsze zakamarki Warszawy i ludzkiej psychiki, aby odnaleźć swojego zaginionego syna.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że scenariusz serialu zostanie oparty na bestsellerowej powieści Jakuba Żulczyka o tym samym tytule. Książkowa wersja Informacji Zwrotnej trafiła do sprzedaży w maju 2021 roku i na ten moment – w serwisie LubimyCzytać.pl – posiada średnią ocen 7.8/10. Dzieło zostało także nagrodzone przez użytkowników wspomnianego portalu w kategorii “Książka Roku / Literatura piękna” w 2021 roku.

Obsada serialu Informacja Zwrotna

Obsada serialu Informacja Zwrotna

Na ten moment zdecydowanie większa część obsady pozostaje tajemnicą, jednak poznaliśmy już najważniejsze nazwiska zaangażowane do produkcji serialu. Postać głównego bohatera (Marcina Kani) zostanie odegrana przez jednego z popularniejszych polskich aktorów, czyli Arkadiusza Jakubika. Fani mogą go kojarzyć z ról w takich tytułach jak Drogówka, Ksiądz czy Cicha Noc.

W rolę syna głównego bohatera wcieli się dwudziestoczteroletni Jakub Sierenberg. Pomimo młodego wieku Sierenberg pojawił się już w kilku popularnych filmach, takich jak Boże Ciało czy Johnyy. Informacja Zwrotna może się jednak okazać zdecydowanie najważniejszą produkcją w jego dotychczasowej karierze.

Informacja Zwrotna – kiedy premiera nowego serialu?

Serial Netflixa

Premiera nowego serialu Netflixa nastąpi jeszcze w tym tygodniu. Popularna platforma streamigowa zapowiedziała, że pierwszy odcinek Informacji Zwrotnej trafi do jej portfolio w środę – 15 listopada. Na ten moment możemy być pewni, że w serwisie pojawi się 1 sezon tytułu, jednak nie wiemy na ile odcinków podzielony zostanie jego scenariusz. Zakładam jednak, że będzie to około 10-ciu epizodów, a wszystkie zadebiutują na Netflixie tego samego dnia. Omawiany serwis bardzo rzadko decyduje się bowiem na cykliczne wypuszczanie odcinków swoich nowych produkcji.