Kiedy gra Iga Świątek? 3 runda WTA w Dubaju Świątek – Svitolina

Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz Iga Świątek – Elina Svitolina, który zostanie rozegrany w ramach 3 rundy turnieju WTA w Dubaju.

Iga Świątek pokonała wczoraj Sloane Stephens 6-4, 6-4 w 2 rundzie turnieju WTA w Dubaju. Polska, która aktualnie zajmuje 1 lokatę w światowym rankingu zmierzy się dzisiaj Ukrainką, Eliną Svitoliną. Gdzie i o której oglądać mecz?

Iga Świątek – Elina Svitolina – gdzie oglądać w telewizji?

Mecz Iga Świątek – Elina Svitolina rozpocznie się w środę, 21 lutego o godzinie 16:00. Transmisja na żywo ze spotkania dostępna będzie na kanale Canal+ Sport.

Iga Świątek – Elina Svitolina – gdzie oglądać w telewizji?

Jeśli nie chcesz lub nie możesz obejrzeć meczu w tradycyjnej telewizji, możesz zrobić to za pośrednictwem internetu. Transmisja na żywo z meczu Iga Świątek – Elina Svitolina dostępna będzie w serwisie CANAL+ Online. Po wykupieniu pakietu z CANAL+ możemy oglądać go także na platformie Player.pl.

Przebywasz za granicą? Możesz oglądać mecze Ligi Mistrzów z polskim komentarzem, korzystając z sieci VPN. Dzięki temu będziesz mógł korzystać za granicą z polskich serwisów internetowych.

Ten tekst zawiera linki afiliacyjne do naszych partnerów. Fakt ten nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną tekstu. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakupy za pośrednictwem któregoś z tych odnośników, redakcja otrzyma niewielką prowizję. Dzięki temu nadal będziemy mogli tworzyć dla ciebie wartościowe treści.