Huawei Band 9 promocja. W którym sklepie zapłacisz najmniej?

Huawei Band 9 to nowa sportowa opaska, która właśnie zadebiutowała w polskiej dystrybucji. Urządzenie stanowi obecnie jedną z najciekawszych alternatyw dla tanich smartwatchów, ponieważ zarówno pod względem ceny, jak i uniwersalnych funkcji spełni olczkiewania zdecydowanej większości użytkowników. Sprawdź, w którym sklepie zapłacisz najmniej za opaskę Huawei Band 9.

Huawei Band 9 promocja – gdzie zapłacisz najmniej?

Urządzenie jest najnowszym produktem w portfolio marki Huawei, a więc jego cena pozostaje aktualnie taka sama w każdym dużym sklepie z elektroniką. Obejmuje to zarówno oficjalną dystrybucję na stronie internetowej producenta, jak i oferty pozostałych portali.

Dodatkowo warto wiedzieć, że wersje z nylonowym paskiem można zamówić jedynie w serwisie Huawei’a. Każdy z wariantów kolorystycznych urządzenia kosztuje dokładnie tyle samo. Sprzęt jest również dostępny u dwóch operatorów sieci komórkowych: Orange oraz Play.

Specyfikacja techniczna Huawei Band 9

Huawei Band 9
WyświetlaczAMOLED 1,47 cala
Rozdzielczość194 x 368 pikseli
Gęstość pikseli282 PPI
Ekran dotykowyTak, z obsługą gestów
KopertaMateriał: Wytrzymałe materiały polimerowe
Dostępne koloryBiały, Czarny, Różowy, Srebrny, Szary
Czujniki9-osiowy czujnik IMU (akcelerometr, żyroskop, magnetometr), Optyczny czujnik tętna, Czujnik światła otoczenia
PrzyciskiEkran dotykowy + przycisk boczny
Port ładowaniaMagnetyczny
Zgodność z systemami operacyjnymiAndroid 8.0 lub nowszy, iOS 13.0 lub nowszy
Wodoodporność5 ATM
Żywotność bateriiMaksymalnie do 14 dni

Najważniejsze funkcje Huawei Band 9

Huawei Watch 9 oferuje możliwość kompleksowego monitorowania poszczególnych parametrów zdrowotnych użytkownika. W specyfikacji urządzenia znalazły się czujniki, które pozwalają na śledzenie: jakości snu, poziomu stresu, saturacji krwi oraz tętna. Opaska potrafi także rozpoznać ponad 100 dyscyplin sportowych. Ogromną zaletą modelu Band 9 jest wytrzymała bateria, której szczegółowe osiągi możesz prześledzić poniżej.

Urządzenie może działać maksymalnie 14 dni, kiedy: 

Monitorowanie tętna jest zawsze włączone, Huawei TruSleep jest wyłączony w nocy, 30 minut ćwiczeń tygodniowo, włączone powiadomienia o wiadomościach (50 wiadomości, 6 połączeń i 3 alarmy dziennie) oraz ekran urządzenia włączany 200 razy dziennie.

Urządzenie może działać do 9 dni podczas typowego użytkowania, gdy: 

Monitorowanie tętna jest zawsze włączone, Huawei TruSleep jest włączony w nocy, automatyczny pomiar SpO₂ i wykrywanie stresu włączone, 60 minut ćwiczeń tygodniowo, włączone powiadomienia o wiadomościach (50 wiadomości, 6 połączeń i 3 alarmy dziennie) oraz ekran urządzenia włączany 500 razy dziennie.

Urządzenie może wytrzymać do 3 dni, gdy AOD jest włączony: 

Funkcja AOD (Zawsze na ekranie) jest włączona, monitorowanie tętna jest zawsze włączone, Huawei TruSleep jest włączony w nocy, automatyczne monitorowanie SpO₂ i wykrywanie stresu są włączone, 60 minut ćwiczeń tygodniowo, włączone powiadomienia o wiadomościach (50 wiadomości, 6 połączeń i 3 alarmy dziennie) oraz ekran urządzenia włączany 500 razy dziennie.

Materiał zawiera linki afiliacyjne. Jest to rodzaj linków reklamowych umieszczanych w tekście, zapewniających nam ułamek prowizji od sklepów i porównywarek cen. Linki tego typu nie mają wpływu na nasze opinie.