Gdzie oglądać film Godzilla i Kong: Nowe Imperium? Ile kosztuje bilet do kina?

Zastanawiasz się nad tym gdzie możesz obejrzeć film Godzilla i Kong: Nowe Imperium? W tym tekście poznasz popularne placówki, w których wyświetlany będzie film oraz przybliżoną cenę biletu na seans.

Godzilla i Kong: Nowe Imperium gdzie oglądać?

Film Godzilla i Kong: Nowe Imperium zadebiutuje w polskich kinach w czwartek – 28 marca. Produkcja będzie dostępna w większości dużych i popularnych placówek, a więc z całą pewnością zobaczycie ją w takich sieciówkach jak Cinema City, Multikino czy Helios. Warto również zwrócić uwagę na repertuar mniejszych placówek, ponieważ popularność japońskiego tytułu sugeruje, iż ilość kin, które zdecydują się na wyświetlanie nowe produkcji będzie o wiele większa.

Godzilla i Kong – ile kosztuje bilet na seans?

Bilet na film Godzilla i Kong: Nowe Imperium kosztuje – w zależności od placówki – między 16 a 25 złotych. Cena wejściówki zależy głównie od zniżki przysługującej widzowi, a więc warto mieć na uwadze to, że konkretne kwoty mogą prezentować się nieco inaczej jeśli np. przysługuję ci zniżka studencka.

Godzilla i Kong – czy w filmie jest dubbing?

Tytuł Godzilla i Kong: Nowe Imperium będzie wyświetlany w dwóch wersjach – z oryginalnym udźwiękowieniem i napisami oraz z dubbingiem. Warto nadmienić, że dzieło nie zadebiutuje w formacie 3D, a więc wszystkie dostępne seanse obejmują jedynie technikę 2D.