Czy film Godzilla i Kong: Nowe Imperium ma scenę po napisach? Warto czekać po seansie?

Zastanawiasz się nad tym, czy film Godzilla i Kong: Nowe Imperium posiada scenę po napisach? W niniejszej publikacji znajdziesz odpowiedź na nurtujące Cię pytanie oraz poznasz dokładną datę premiery omawianej produkcji w polskich kinach.

Godzilla i Kong: Nowe Imperium scena po napisach – warto czekać?

Film Godzilla i Kong: Nowe Imperium nie posiada sceny po napisach, a więc oczekiwanie na dodatkową treść po zakończeniu seansu nie ma najmniejszego sensu. Wspomniana produkcja stanowi część MonsterVers, a więc podejrzenia o umieszczenie w niej sceny po napisach – na wzór chociażby dzieł ze studia Marvel – jest jak najbardziej uzasadnione. Mimo to, twórcy tytułu postawili na rozwiązanie analogiczne do poprzedniej części filmu i zrezygnowali z omawianego w tym akapicie zabiegu utrzymania uwagi widza po seansie.

Kiedy premiera filmu Godzilla i Kong: Nowe Imperium w polskich kinach?

Już 28 marca, czyli dzień po światowej premierze, fani gigantycznych potworów w Polsce będą mogli zobaczyć film Godzilla i Kong: Nowe Imperium. Wspomniana produkcja to kolejna odsłona dzieł ze świata MonsterVerse, która trafi na ekrany kinowe zaledwie kilka miesięcy po premierze Godzilli Minus One (ukazanej w listopadzie ubiegłego roku).